środa, 16 lipca 2014

Zapowiedzi Image na październik 2014

Październik będzie gorącym miesiącem. Nie chodzi mi tu o pogodę, chociaż nie obrażę się o temperatury zbliżone do 20 stopni. Mam na myśli oczywiście sprawy związane z komiksami. W październiku, jak co roku odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi, gdzie Mucha Comics powinna przywieźć ze sobą pierwsze tomy "Fatale" (KUPUJCIE!!!) oraz "Sex" (NIE KUPUJCIE!!!). Dodatkowo właśnie ukazały się zapowiedzi Image właśnie na ten miesiąc i... no cóż, jest w czym wybierać.
 Październik przyniesie wyczekiwaną premierę nowej serii duetu Scott Snyder/Jock, a więc ogłoszony już kilka miesięcy temu tytuł "Wytches". To zdecydowanie największy hit ujawnionej oferty Image, ale zdecydowanie warto także zwrócić uwagę na inne premiery tego miesiąca. Riley Rossmo ponownie połączy siły z Alexem Grecianem. Twórcy świetnej serii "Proof" tym razem oferują nam "Rasputin" o którym jeszcze nie wiemy zbyt wiele. Joshua Williamson dodaje do oferty Skybound kolejny tytuł, tym razem będzie to "Birthright" - historia rodziny, która najpierw musiała poradzić sobie ze śmiercią dziecka, a następnie z jego zmartwychwstaniem. Mało Wam? Klikajcie w powyższy link, ponieważ w październiku z "jedynek" pojawią się jeszcze cztery premiery, trzy one-shoty oraz dwie antologie, a z nowymi story-arcami powrócą aż trzy serie: "Southern Bastards", "Nailbiter" oraz "Ghosted".
Jeśli chodzi o wydania zbiorcze, to w październiku możemy spodziewać się publikacji czternastu wydań zbiorczych. Powyżej, mało zaskakująca okładka pierwszego tomu "C.O.W.L.", który znajdzie się na mojej liście zakupów. Warto także zwrócić uwagę na wznowienie "Casanovy" Matta Fractiona, chociaż na podanej wyżej stronie serwisu CBR pojawia się zła cena i ilość stron. Miłośników tanich trejdów zainteresuje z pewnością "Nailbiter vol. 1" za dziesięć dolarów (tyle samo kosztować będzie wspomniany wyżej komiks "C.O.W.L.").

Na koniec jak zwykle podaję swoją listę zakupów. W Łodzi z pewnością nabędę "Fatale vol. 1", natomiast w najbliższym preorderze znajdzie się miejsce dla "C.O.W.L. vol. 1", "Lazarus #12", "Sidekick #10" oraz "Umbral #10". A Wy? Co dorzucicie do swoich zamówień?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz