piątek, 25 lipca 2014

Linkowisko

To już druga edycja "Linkowiska" w tym miesiącu. Tym razem nie ma tego może zbyt dużo, ale ponieważ istnieje możliwość że z powodu San Diego Comic Conu mógłbym zapomnieć podlinkować dzisiejsze recenzje, postanowiłem poświęcić na nie posta. Co więc tym razem odnalazłem w Internetach?
  • Na Gildii pojawiła się recenzja osiemnastego tomu "Żywych Trupów". Moim zdaniem zachwyty są nieco przesadzone, lecz i tak jest to duże lepsza odsłona serii niż np. niedawno wydany tom dwudziesty. Tekst znajdziecie TUTAJ.
  • Jedyna recenzja na dziś, z którą w zupełności się zgadzam. Nie dotyczy ona komiksu, ale warto przypomnieć że "Żywe Trupy" to nie tylko komiksy, ale także serial, gry i książkowa trylogia... Tyle tylko że składająca się z czterech odsłon :P. Klikajcie TUTAJ.
  • I na koniec tekst, pod którym nie podpisałbym się własnym nazwiskiem. Aleja Komiksu recenzuje "Severed: Pożeracz Marzeń". Autor pokusił się o króciutki (pół strony w Wordzie) tekst, w którym nisko ocenia komiks, ale całość nie posiada właściwie żadnej argumentacji. Tak jakby pan Jan przeczytał ten komiks śpiąc. Zresztą, możecie kliknąć TUTAJ, żeby przekonać się osobiście.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz