piątek, 3 stycznia 2014

Odpowiedzi na poprzedniego posta

Hm... Poprosiłem o rekord w ilości komentarzy, lecz ten niestety nie padł. Za to poniższy post stał się najpopularniejszym w historii bloga, więc postanowiłem odpowiedzieć każdemu, komu chciało się napisać parę słów.

@Łukasz Emil Świniarski
Blog jest poświęcony Image Comics, a nie rzeczom które pojawiają się wokół. Czasem, z braku laku będę wrzucać jakieś newsy filmowo-serialowo-growe (jak dziś), ale to będą wyjątki od reguł. Blog skupia się na komiksach z wydawnictwa Image i na niczym więcej. Pomysł na okładkę miesiąca całkiem ciekawy, z pewnością przemyślę. Katalog postaci odpada - od kiedy pamiętam nienawidziłem robić coś takiego. Myślałem za to o tekstach skupiających się na fikcyjnych historiach danych bohaterów, typu Spawn. To jednak plan na daleką przyszłość. Co do wywiadów to jak wspomniałem, są w planach.

@Anonim 1
Nowe logo i tło to coś, nad czym popracuję już w ten długi weekend. Nie obiecuję że coś ostatecznie z tego wyjdzie, ale się postaram.

@Anonim 2
Będę się starać nie odchodzić od idei Top 5, ponieważ przy jakże bogatej ofercie Image wybranie zaledwie pięciu "naj" pozycji jest też i dla mnie niemałym wyzwaniem. Zaspoileruję jednak, że następna odsłona tej serii będzie mieć podtytuł "Najlepsze premiery 2013 roku".

@Remi Różański
Jak wyżej, nad warstwą graficzną popracuję w ten weekend.

@Emeryt
Być może i już dawno dałbym tego widgeta, gdybym wiedział... jak ;) Wszelka pomoc dla informatycznego cymbała mile widziana. Co do "Hellshock", to niestety nie znam tej pozycji i na chwilę obecną nie planuję tego zmieniać. Może kiedyś?

@Paweł Szczygielski
Konkursy z nagrodami? Jasne że tak! Tylko niech ktoś zasponsoruje te nagrody :P

@Czesiek_PL
Podsunąłeś mi pomysł na kolejną odsłonę Top 5. Twoja sugestia na pewno zostanie zrealizowana jeszcze w styczniu (a najdalej w lutym), obiecuję.

4 komentarze:

 1. Żeby dodać widget "obserwatorzy", musisz: wejść w panel administracyjny bloggera, kliknąć zakładkę "Układ, kliknąć "Dodaj gadżet" tam, gdzie chcesz go dodać (sugeruję w menu po prawej), wybrać "Więcej gadżetów", a następnie "Obserwatorów" i nacisnąć plusik, skonfigurować wedle uznania i kliknąć zapisz. Nic trudnego ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam jeszcze propozycję dotyczącą recenzji. Dobrze by było aby na końcu każdej recenzji była informacja czy daną historię story arc można zakupić w wydaniu zbiorczym, czy została wydana np. tylko w omnibusie lub czy może dany komiks ma już wyczerpany nakład.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tytuł recenzji jest jednocześnie pełną nazwą albumu, na podstawie którego tekst powstał. Jeżeli dana pozycja jest niedostępna, na pewno bym o tym wspomniał. Na szczęście z opisanymi dotąd przeze mnie pozycjami od Image nie ma tego kłopotu.

   Usuń