niedziela, 26 stycznia 2014

Okładka tygodnia #4

Czwarta odsłona "Okładki tygodnia" sprawiła mi niemałą trudność. Spośród komiksów wydanych w ubiegłą środę naprawdę ciężko było mi wybrać trzy moim zdaniem najlepsze. Niestety, nie z powodu jakiegoś obłędnie wysokiego poziomu. Koniec końców wybrałem trzy covery i jestem ciekaw co sądzicie o moich typach. Oczywiście zachęcam do podawania swoich.

3. Carbon Grey vol. 3 #2 (photocover variant) - w mojej opinii o słabości okładek z tego tygodnia świadczy właśnie fakt wyboru wariantu ze zdjęciem jak najbardziej prawdziwej osoby. Przyznać jednak muszę, że obecna na tym wariancie Katherine Park potrafi przykuć uwagę, przynajmniej moją.
2. Zero #5 - wyróżnienie za bardzo fajne efekty graficzne. Autorem okładki jest Tom Muller i chociaż próżno tu szukać powalającego na kolana poziomu rysunku, coverowi nie można odmówić pomysłowości i klimatu.
1. Bedlam #11 - zwycięstwo w tym tygodniu odnosi Frazer Irving za swoją okładkę do tej lubianej przeze mnie serii. Artysta świetnie pokazał standardową reakcję na pojawienie głównego bohatera cyklu - mieszaninę strachu i chęci przeżycia kolejnych kilkunastu minut.
Kolejne zestawienie już za tydzień.

2 komentarze:

 1. do tego zestawianie mógłbym jeszcze dodać tę:
  DEADLY CLASS #1, prosta i fajnie zakomponowana
  http://cdn.bloody-disgusting.com/wp-content/uploads/2014/01/DEADLY_CLASS_1.jpg

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczerze mówią Carbon Grey zupełnie mnie nie przekonuje, zamieniłbym tę okładkę na Dead Body Road:
  http://graphicpolicy.files.wordpress.com/2013/10/dead-body-road-03.jpg

  OdpowiedzUsuń