środa, 15 stycznia 2014

Erik Larsen (znów) o kontnuacji Image United

Krótki wywiad z Erikiem Larsenem przeprowadził serwis Bleeding Cool. twórca po raz kolejny wypowiedział się w nim o dalszym ciągu "Image United" - miniserii w której swoje siły połączyli wszyscy założyciele wydawnictwa Image i w której pojawiali się stworzeni przez nich bohaterowie. Przypomnijmy, że udało się wydać jedynie trzy z sześciu zapowiadanych numerów, a także tie-in pod postacią zeszytu "zerowego".

Niestety wydaje się, że ostatecznie już możemy pożegnać się z myślą, że projekt ten zostanie kiedykolwiek dokończony. Jak twierdzi Larsen, swego czasu twórcy bardzo często rozmawiali o dokończeniu "Image United", następnie wątek ten znikał w rozmowach o innych projektach, aż wreszcie na tytule tym postawiono krzyżyk.

Dlaczego więc nigdy nie ogłoszono tego do wiadomości publicznej? Jak twierdzi Larsen, "wszyscy wysyłają zaproszenia na ślub, ale nikt nie przekazuje zaproszeń na rozwód". Wydaje mi się, że oświadczenie to dość jednoznacznie powinno uświadomić nam, że bezcelowa jest wiara w to, że "Image United" zostanie kiedykolwiek dokończone.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz