wtorek, 7 stycznia 2014

Moje #8

Ostatnio było coś zdecydowanie bardziej klasycznego, dziś swój aparat skierowałem na półkę z wydaniami zbiorczymi i wyciągnąłem z niej osiem pozycji studia Top Cow. Jak już wygram w totka, to z pewnością nadrobię resztę runu Rona Marza sprzed rebootu uniwersum dziecka Marca Silvestriego.

Witchblade: Redemption vol. 1-2
Witchblade: Redemption vol. 3-4
 Angelus vol. 1 oraz Artifacts vol. 1
Artifacts vol. 2-3
Pamiętajcie, że cały czas czekam na zdjęcia Waszych kolekcji komiksów od Image. Myślę że po świętach z pewnością coś do nich doszło. Jeśli tak, to śmiało róbcie zdjęcia i wysyłajcie je na ktymczynski@interia.pl

3 komentarze:

 1. Pytanie może nie do końca nawiązujące do Twojego postu, ale bardzo chciałem je zadać... Co sądzisz o starszej serii Maxx, wydawanej kiedyś przez Image? Posiadasz w swoim zbiorze ten tytuł?
  Ja zapoznałem się ostatnio z 1. zeszytem dzięki reedycji pod szyldem IDW i jestem bardzo zaintrygowany tym komiksem. Kiedyś chciałem poczytać Maxxa, ale nie widziałem nigdzie dostępnych pierwszych trejdów. Los się jednak uśmiechnął i seria zaliczyła dodruk. Mało tego. Kolory są odnowione, a seria wychodzi w formie zeszytów :-)

  P.S.: Da się usunąć weryfikację kodem przy dodawaniu komentarzy na blogu?

  OdpowiedzUsuń
 2. Maxx jest świetne, bardzo żałuję że wznawia to IDW a nie Image. No ale Sam Kieth właśnie z tym pierwszym wydawnictwem ostatnio ma najwięcej wspólnego. Co do weryfikacji kodem, to gdy jej nie było miałem sporo spamu w komentarzach. Tak więc wolałbym żeby zostało tak jak jest :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Również wolałbym aby wznowienie wyszło od Image, ale co zrobić? Nie mogę doczekać się kolejnych zeszytów. do tego szykuje się chyba jakieś ładne wydanie HC.

  Co do weryfikacji, rozumiem :-)

  OdpowiedzUsuń