wtorek, 31 grudnia 2013

Czytelnicy tego bloga - komentujcie :D

Ostatni post w tym roku ma na celu nie tylko złożenie Wam życzeń udanego Sylwestra i jak najmniej przechorowanego Nowego Roku, ale także będzie małym podsumowaniem, planowaniem oraz prośbą o pobicie rekordu ilości komentarzy :)

Przede wszystkim dziękuję wszystkim, którzy odwiedzają tego bloga. W chwili gdy piszę te słowa licznik wskazuje 7607 odwiedzin, co daje blisko 125 wejść dziennie. Wynik ten satysfakcjonuje mnie, ale z chęcią jakoś bym go zwiększył. Co zatem planuję na najbliższe 12 miesięcy?
 1. Z całą pewnością dokończę "Historię Image Comics", której zostało mi w planach dwie części. Pierwsza z nich jest już mniej więcej w połowie gotowa, więc jeśli dobrze pójdzie, to w styczniu na pewno już się ukaże.
 2. Jeśli zaufać cyferkom, które pokazuje mi blogspot, "Moje", "Wasze" oraz "Top 5" całkiem przypadło Wam do gustu, więc każda z tych trzech rubryk będzie kontynuowana.
 3. Jeśli czasu i zapału starczy, na blogu powinny ukazywać się 2-3 recenzje komiksów miesięcznie. Docelowo chcę ich w przyszłym roku opublikować około 30. No chyba że będzie mnie niosło, wtedy liczba ta zwiększy się.
 4. Trzy z czterech najpopularniejszych wpisów na blogu to wywiady. W przyszłym roku będę próbować nawiązać kontakt z twórcami pracującymi dla Image Comics i nakłonić kogoś do wywiadu. Już małą listę kandydatów mam.
 5. Gdy już zrealizuję obietnicę z punktu pierwszego, spróbuję zastąpić "Historię..." inną publicystyką. W grę wchodzą felietony i biografie twórców. Być może z czasem oświeci mnie na tyle że wymyślę coś jeszcze.
PROŚBA
W myśl zasady "nic dla Was bez Was", mam ogromną prośbę. Chciałbym mianowicie żebyście w komentarzach napisali co Was się podoba w blogu i co chcielibyście, by zostało zmienione. Przyjmę każdą konstruktywną krytykę, nawet od anonimów. Chodzi zarówno o treść prezentowanych postów, jak i nawet wygląd bloga.

Jak już się ogarnę po Sylwestrowo-noworocznym szaleństwie, z pewnością dokładnie przeczytam Wasze opinie. Tymczasem raz jeszcze życzę wszystkim udanej zabawy i szczęśliwego nowego roku.

8 komentarzy:

 1. Hej. Coraz fajniejszy ten twój blog. Z rzeczy które chciałbym widzieć inne, to więcej kolorów, jakichkolwiek, jakie lubisz takie wrzucaj, więcej tekstów około komiksowych, jakie wrażenie na ciebie wywarł dany komiks, z czym jakim filmem, serialem inną dziedziną życia, skojarzyła ci się dana scena z tego komiksu, wiesz chodzi o nawiązania, takie smaczki a cieszą. Pochylenie się w recenzjach nad stroną graficzną danego komiksu, może ulubiona okładka miesiąca? Ulubiony zeszyt, ranking serii, pod koniec następnego roku w którym wezmą też udział czytelnicy twoich tekstów?

  Katalog naj... postaci ?
  Powiększenie ekipy bloga, wszak Lokus to nie perpetum mobile, a może jednak?
  No czego jeszcze? wywiadów z ludźmi którzy jak ty kochają Image, z kimś z fandomu krajowego może ?
  Tyle mi przychodzi w tej chwili do głowy, jak coś to dopisze więcej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przydałoby się jakieś fajne tło i może nieco bardziej wyszukane logo. Dzięki za życzenia i teksty. Również życzę Wszystkiego Dobrego na 2014 r. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. może w styczniu pokusiłbyś się o jeszcze jakieś większe, głębsze podsumowanie 2013 w zakresie publikacji IMAGE. Top 5 to chyba tylko sam wierzchołek góry lodowej interesujących pozycji które się ukazały/ukazują. Może jakieś odrębne zestawienia np. 10 czy 20 najlepszych serii, nowych serii, miniserii ?
  Bardzo fajny blog,
  Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w nowym roku

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie recenzje, rankingi, wywiady czy publicystyka stoją u ciebie na wysokim poziomie. Teksty czyta się miło i szybko, można dowiedzieć, sie wielu ciekawych rzeczy, oraz przeczytać o komiksach k tóre jescze niedawno bym zlał, ale teraz otwieram się na co raz większą ilość tytułów z oferty Image.
  Jedyne co naprawdę wymaga gruntownej zmiany to szata graficzna. C'mon blogspot daje tyle fajnych funkcji, by "upiekszyć" bloga, czemu by się z tym trochę nie pobawić? ;)
  Życzę wszystkiego dobrego w 2014 roku.

  OdpowiedzUsuń
 5. siemka,
  masz bloga na bloggerze, a nie dałeś widgeta "obserwuj bloga"? to już na pewno jakiś ruch by Ci zwiększyło.

  a tak z innych rzeczy - pisałeś lub zamierzasz napisać coś o Hellshocku Jae Lee? jestem absolutnym fanbojem tego Pana i przyznam, że mimo iż ta miniseria bardzo mi się podobało, to zawarte w tpb na końcu kilka stron pierwszej wersji Hellshocka zainteresowało mnie dużo bardziej.

  Pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń
 6. Quizy, quizy z nagrodami! Takie blogowe audiotele, tylko bez audio i tele :D Mnie tam odpowiada obecna forma, lubię Twoje TOP-y :) Fakt, mógłbyś jakoś wzbogacić wygląd strony, np. przez zmianę nagłówka (to logo Image jest straszne w tym miejscu), ale w gruncie rzeczy to są jakieś mało istotne pierdółki - treściowo blog cały czas wymiata.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja bym z chęcią przeczytał o zakończonych seriach nie powiązanych z jakimś wielkim uniwersum, które są warte przeczytania

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń