piątek, 6 grudnia 2013

Joseph Linsner opowiada o swoim one-shocie dla Image

Dziś po raz kolejny postaram się udowodnić, że Image Comics to wydawnictwo niezwykłe. Najlepszym przykładem na to jest Joseph Linsner, który już za dwanaście dni opublikuje swój komiks "Sin Boldly" - pełnoprawną fabułę, w której wystąpią postacie stworzone na potrzeby pin-upów. Czy znacie inne wydawnictwo, które dałoby na to szansę?
Sinful Suzi oraz Obsidian Stone pojawią się na łamach czarno-białego one-shotu, którego preview wygląda średnio zachęcająco, ale to tylko moje subiektywne odczucie. Sam Joseph Linsner to artysta, który zdobył dość sporą popularność właśnie dzięki tej dwójce. Jako że jest to specjalista od komiksów przeznaczonych dla dojrzałego czytelnika, także i w "Sin Boldly" spodziewać powinniśmy się sporo nagości, a wspomniana już zapowiedź komiksu pokazała, że i krwawych scen może być całkiem sporo.

Pytanie tylko czy autor pokusi się o stworzenie fabuły, dzięki której komiks ten kupi ktoś więcej niż wielbiciele rysowanej erotyki. Sam Linsner twierdzi, że zarówno Sinful Suzi jak i Obsidian Stone są ciekawymi postaciami także pod względem fabularnym. Jednocześnie używa zwrotów typu "she will be spicier (she walks around naked a lot)", a o noszącym nietypowe imię mężczyźnie nie wspomina prawie wcale. Dodatkowo, już sama okładka "Sin Boldly" każe mocno wątpić w jego słowa. Zresztą, widzicie ją powyżej.

Ja osobiście odpuszczę sobie sięgnięcie po "Sin Boldly". Jeśli jednak okaże się, że komiks ten faktycznie posiada jakąś fabułę, czym prędzej dajcie znać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz