środa, 4 grudnia 2013

Ekspansja Millarworld w Image


Czy Mark Millar zaczyna przenosić się z Marvela do wydawnictwa Image? Na to wygląda, ponieważ właśnie pojawiła się zapowiedź jego trzeciego już projektu dla tego wydawnictwa. Po niewątpliwym sukcesie „Jupiter’s Legacy” i zapowiedzi „MPH” (debiut prawdopodobnie w maju), teraz do tego grona dochodzi „Starlight”. 
Sześcioczęściowa miniseria zadebiutować ma w marcu przyszłego roku i opowiadać o wielkim superbohaterze, który po wielu latach kosmicznych wojaży wraca na Ziemię by w spokoju dożyć emerytury. Niespodziewanie, 35 lat później raz jeszcze będzie musiał on wyruszyć na misję i zawalczyć o przyszłość wszechświata. 

Tak wygląda zarys fabuły miniserii. Dziś wiemy jeszcze tyle, iż za rysunki odpowiedzialny będzie znany z „Punisher (MAX)” Goran Parlov, a „Starlight” ma dziać się w tym samym uniwersum co „MPH”. Niedługo po zapowiedzi tego tytułu pojawiły się głosy mówiące o braku oryginalności w koncepcji postaci i samej historii. Za mniej więcej trzy miesiące dowiemy się, ile z tych oskarżeń okazało się nie mieć żadnego pokrycia w rzeczywistości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz