niedziela, 15 grudnia 2013

Zapowiedzi Image na marzec 2014

Są już dostępne zapowiedzi Image Comics na przyszłoroczny marzec. Podobnie jak dokładnie miesiąc temu, tak i dziś notkę o nich rozpocznę od umieszczenia linka. Całość marcowej oferty wydawnictwa Image możecie poznać klikając tutaj.
Nie oznacza to jednak, że nie wspomnę słowem po tym, co możecie tam znaleźć. Jak każdego miesiąca, tak i w marcu ruszy kilka nowych tytułów. Najgłośniej zdecydowanie jest o wspominanych także i na tym blogu "Real Heroes" Bryana Hitcha oraz "Starlight" duetu Mark Millar/Goran Parlov. To jednak nie wszystko - Chris Robertson oraz Paul Maybury zostaną autorami serii "Sovereign", opisywanego jako mrocznego fantasy w klimatach "Gry o Tron". Swoje trzy grosze dorzuca także studio Top Cow, prezentując dwie nowości: pierwszy numer serii "Tales of Honor" oraz one-shot "The Darkness: Vicious Tradicions". Z nowym story-arciem powraca (ponownie) "Skullkickers".
W marcu Image opublikuje aż szesnaście wydań zbiorczych. Zdecydowanie najciekawiej zapowiadają się "Noah" Darrena Aronofsky'ego, trzeci tom "Sagi" oraz dwudziesta odsłona "The Walking Dead". Z kolei w zapowiedziach zeszytów próżno szukać kolejnych odsłon takich tytułów jak: "Bedlam", "Saga", "Sex Criminals", "Sidekick", "Fatale", "Velvet", "Rocket Girl", "Rat Queens" czy "Pretty Deadly".

Moje zakupy wyglądać będą następująco: "The End Times of Bram and Ben TP", "Saga vol. 3 TP", "Jupiter's: Legacy #5", "Lazarus #9", "Mind the Gap #19", "Protectors Inc. #5", "Ten Grand #9" oraz "Umbral #5". Pochwalcie się swoimi planami w komentarzach!

8 komentarzy:

 1. Ja muszę się zabrać za Sage (jeden numer na Comixxology to zdecydowanie za mało), The Walking Dead (podobno lepsze od serialu) oraz planuję Sex Criminals bądź Velvet.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wymieniłeś trzy bardzo dobre tytuły. Tylko do Sex Criminals nie umiem się przekonać :)

   Usuń
  2. Mi się wydaje czy na twojej liście zakupowej brak The Walking Dead ???

   Usuń
  3. No bo brak - kupuję wersje PL od Taurusa :)

   Usuń
 2. Deadly Class #3, The Revenger #2, Dead Body Road #4.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic z dłużej ukazujących się tytułów?

   Usuń
  2. Wymieniłem jedynie komiksy które planuję kupić z marcowego preordera Image :) Poza tym będą jeszcze i inne, ale już nieco mniej świeże: Fatale #21, Lazarus #7, Velvet #5, Zero #5, Pretty Deadly #5. Ps. Ten Grand - zrezygnowałem po sześciu numerach. C. P Smith jakoś mnie nie przekonuje ;)

   Usuń
  3. Faktycznie, jego styl nie porywa. Ale fabularnie moim zdaniem wciąż jest cacy, o czym pewnie za jakiś czas napiszę w recenzji :)

   Usuń