piątek, 15 listopada 2013

Zapowiedzi Image na luty 2014

Właśnie dziś ukazały się zapowiedzi Image Comics na luty przyszłego roku. Oczywiście jeszcze nie pokręciło mnie na tyle, by je wszystkie tłumaczyć i umieszczać w tym poście, ale mogę umieścić tu do nich link.
Rzućmy jednak okiem do tego, co proponuje Image na przyszłoroczny luty. Przede wszystkim startują cztery serie oraz dwie miniserie. Na podstawie samych zapowiedzi stwierdzić można, że najwięcej spodziewać się możemy po "The Fuse" Anthony'ego Johnstona, który chyba na dobre zadomowił się w wydawnictwie Image. Oprócz tego Jonathan Ross powraca do wydawnictwa wraz z pierwszym numerem "Revenger", a John Michael Straczynski dokłada kolejną pozycję do oferty Joe's Comics. Tym razem jest to "Apocalypse Al", które pierwotnie miało być publikowane online przez MTV Geek.
Wśród dziesięciu zapowiedzianych wydań zbiorczych ciężko wskazać coś, czego bym nie polecił. Zwróćcie swoją uwagę zwłaszcza na trzecie tomy "Peter Panzerfaust" oraz "Prophet", a także na drugą odsłonę "East of West".

Jeśli chodzi o ofertę zeszytową, to rzuca się w oczy brak kolejnych numerów "Chew", "East of West", "Jupiter's Legacy", "Rat Queens" oraz "Saga".

Kupicie coś spośród zaprezentowanej oferty? Jeśli tak, to pochwalcie się w komentarzach.

1 komentarz:

  1. Image jest naprawdę bezlitosne jeśli chodzi o comiesięczny preorder. The Revenger kupię na pewno, o reszcie wolę nie mysleć ;)

    OdpowiedzUsuń