sobota, 30 listopada 2013

Miesiąc istnienia bloga

Dokładnie dziś blogowi strzelił miesiąc. Czas więc na garść podsumowań.

W chwili obecnej na liczniku jest 3 566 wyświetleń, co łącznie daje ponad setkę dziennie. Zdecydowanie najpopularniejszym wpisem jest niedawny wywiad z Marcinem Rusteckim, który ma o 50% wyższy wynik niż drugi najpopularniejszy wpis. Jest nim pierwsza część historii Image Comics. W czołowej dziesiątce popularnych wpisów widnieje tylko jedna recenzja (pierwszy tom "The Walking Dead"), za to wyraźnie widać, że spodobały się Wam zarówno kolejne odsłony wspomnianej już historii i obie rubryki ze zdjęciami.

Zdecydowanie najwięcej spośród Was trafia tutaj z forum Gildii, podium przekierowań uzupełniają inne fora, kolejno: Avalonu i DCMultiverse. Blog wyświetlany był w dziesięciu krajach, z których dziwi mnie jedynie obecność Zjednoczonych Emiratów Arabskich i to na szóstym miejscu. Ale chyba nie chcę wiedzieć wszystkiego :D Jak dotąd blog zabrał 41 wpisów, włącznie z tym i pojawiły się na nim 34 komentarze.

Jeszcze jedna ciekawostka - 5% z Was używa Internet Explorera. Jak najszybciej to zmieńcie.

Na koniec wypada podziękować. Życzę sobie, by pod koniec grudnia wyniki te przynajmniej się podwoiły. Zapału na pewno nie zabraknie. Tylko muszę przemyśleć to i owo w kwestii recenzji :)

Miłych Andrzejek życzę!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz