piątek, 20 lutego 2015

Rob Liefeld wraca do Image. Znowu...

Smutne wieści dotarły do nas zza oceanu. Rob Liefeld - najgorszy artysta świata - nie poddaje się i latem opublikuje kolejne dwa komiksy w barwach Image. Będą to nowe woluminy serii "Bloodstrike" oraz "Brigade". Oto, co udało się wyciągnąć z krótkiego wywiadu, zapowiadającego oba tytuły.
Być może część z Was już to wychwyciła, ale powyższe okładki zapowiadające restart "Bloodstrike" to nic innego jak przeróbki prac Liefelda dla innych wydawnictw. Co ciekawe, ale w sumie mało zaskakujące, tytuł ten najprawdopodobniej oleje fakt, że seria z 2012 roku, pisana przez Tima Seeley'a, została zakończona bez wyraźnego rozwiązania wszystkich wątków.

"Brigade" to z kolei tytuł, którego wydawanie zostało sfinansowane dzięki Kickstarterowi. Jak zapowiedział Rob Liefeld, pierwszy numer będzie całkowicie darmowy. Dodatkowo, w przypadku tej serii, Liefelda w pisaniu scenariusza ma wspomagać Mat Nastos.

Obie serie mają wzajemnie się przeplatać, lecz nie wspomniano o tym, czy inne postacie z Extreme Studios będą się z nich pojawiać.

Ktoś ma zamiar się skusić? :)

3 komentarze:

  1. Oczywiście że zakupię oba tytuły. I są gorsi artyści, wy nietolerancyjne $&!($^(@*&$! ! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Są gorsi rysownicy, np. Kordey.

    OdpowiedzUsuń