czwartek, 19 lutego 2015

Linkowisko: edycja muzyczna

Intrygujący podtytuł, prawda? Tymczasem to najprawdziwsza prawda, ponieważ dwa z trzech dzisiejszych linków związane będą z tematyką muzyczną. Ponadto pierwszy raz w "Linkowisku" znajdziecie zdjęcia. Tak więc po kolei, przejdźmy do polecanek.
  • Zacznę jednak od pewnej ciekawostki. Otóż na forum Gildii, oczywiście w sekcji komiksowej, odbyło się głosowanie na Komiks Roku 2014. Jako że głosowali jedynie czytelnicy, warto zwrócić uwagę na końcowe wyniki i wyraźny triumf pierwszego tomu "Sagi" od Muchy oraz dziewiąte miejsce zdobyte przez "Fatale".
  • Blog "Cyganie w Kosmosie" pisze o "The Wicked and the Divine" i muzyce. Krótki, lecz z całą pewnością interesujący tekst.
  • Z kolei jeśli jesteście z Katowic lub okolic tego miasta, kliknijcie TUTAJ, a potem osobiście sprawdźcie Klubokawiarnie Allboom. Wczoraj byłem, sprawdziłem i jestem bardzo zadowolony z wizyty. Małym minusem może być lokalizacja, nieco oddalona od ścisłego centrum miasta, no ale gdzie indziej na półkach znajdziecie takie oto widoki?
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz