czwartek, 19 lutego 2015

Moje #27

W ciągu ostatnich kilkunastu dni moja kolekcja komiksów Image powiększyła się o kilka pozycji. Wśród nich jedna ciekawostka, o której swego czasu napiszę nieco więcej.
"Lazarus #15" oraz "Umbral #12", które niezmiennie trzymają wysoki poziom, dostarczając czytelnikowi mnóstwo udanej rozrywki.
"Spawn #250" w wariancie Skottiego Younga, niestety przy okazji jest to zaskakująco słaby jubileusz. Obok pamiątka z wyjazdu do Pragi, a więc pierwszy tom czeskojęzycznej edycji "The Walking Dead". Komiks delikatnie różni się od wydania Taurusa, ale o tym wspomnę... jeszcze w lutym.
Wydania zbiorcze tym razem reprezentowane są przez pierwszy tom "Trees", które wbrew zapowiedziom zawiera osiem zeszytów, a nie pięć. Obok widać trzeci i zarazem ostatni tom "Great Pacific". Lektura obu jeszcze przede mną.

Jak zwykle na koniec przypominam, że także i Wy możecie chwalić się swoimi zbiorami. Wystarczy że zrobicie zdjęcia i wyślecie je na ktymczynski[małpa]gmail.com, po czym będziecie musieli już tylko poczekać na to, aż wrzucę je na bloga.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz