środa, 25 lutego 2015

Szafa z Komiksami opiniuje pierwszy tom "Fatale"

Po dłuższej przerwie powróciła Szafa z Komiksami Joahima Tumanowicza i ponownie na tapecie znalazł się komiks wydawnictwa Image. Tym razem jest to pierwszy tom "Fatale" i muszę przyznać, że już drugi raz z rzędu nie zgadzam się z opinią twórcy kanału. Ale i tak polecam ten krótki seans.

2 komentarze:

 1. Witam wszystkich. Na blog zerkam od bardzo niedawna. Się podoba.
  W przeciwieństwie do powyższej recenzji. Wiadomo, kwestia gustu, oczekiwań, chwili.
  Jednak autor ma jakby pretensje do tego że literatura jest literaturą i że scenarzysta nie "zrobił" tak jak recenzent oczekiwał. Dziwna ta "recka".
  Pozdrawiam
  Lucas

  Aha. "Fatale" to raczej nie 10 tomów..

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam.
  Ja śledzę wideorecenzje "Szafy z komiksami" od samego początku i zaryzykuję stwierdzenie, że to faktycznie najdziwniejsza ze wszystkich. Jak by na - odczep się - dla oglądających, którzy po styczniowej zapowiedzi powrotu do regularnych spotkań z Szafą, w końcu doczekali się czegokolwiek. Przy okazji autor nie ustrzegł się wpadek - już na samym początku uwaga o facetach z bronią maszynową - przecież tam kolesie ze strzelbami są pokazani.... Zbędne są też te dokładane nieco na siłę efekty specjalne. Lepiej prościej, a bardziej rzeczowo i na temat.
  No nic, może to taki wypadek przy pracy po długiej przerwie i Joachim wróci szybko do systematyczności (sam zapowiedział!) i wypracowanej wcześniej jakości recenzji.
  Pozdrawiam
  Gazza

  OdpowiedzUsuń