niedziela, 2 sierpnia 2015

Wasze #29

Ponad trzy miesiące nieobecna była rubryka "Wasze" na Image Comics Journal. Najwyższa pora to zmienić - tak być może pomyślał Mariusz, który podesłał na adres ktymczynski@gmail.com to, co możecie zobaczyć poniżej. Oddajmy mu głos.

Czołem
Jestem po lekturze Spread - fantastyczny komiks, wydawało mi się, że w świecie postapokaliptycznym nie można wymyślić nic ciekawego a tu proszę, wspaniała konstrukcja świata, dobrze zarysowani bohaterowie, rysunkowo fantastyczne. Dlatego też bardzo napaliłem się na East of West - czekałem jednak na konkretne wydanie zbiorcze, do zeszytów nie mam cierpliwości.
Pozdrawiam Mariusz
Pamiętajcie, że każde z Was może pochwalić się swoja kolekcją komiksów Image. Wystarczy zrobić zdjęcia i wysłać na wspomniany wyżej adres mailowy.

2 komentarze:

  1. O jestem absolutnie ciekawy tego wydania East of West - czy warto inwestować w to wydanie zbiorcze, czy nic się nie traci idąc w tpb?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie posiadam ani jednego ani drugiego, ale wydania deluxe z Image zawsze posiadają dodatki, których nie ma w zwykłych tpb oraz bądź co bądź są wydane solidnie i w twardej oprawie.

      Usuń