wtorek, 25 sierpnia 2015

Ruszył listopadowy preorder na ATOM Comics

Wczoraj ruszył nowy preorder na ATOM Comics. Jak zwykle możecie znaleźć w nim mnóstwo pozycji od Image Comics i spędziłem trochę czasu, by wygrzebać spośród nich rzeczy naprawdę warte Waszej uwagi... oraz oczywiście pieniędzy :)

Na dobry początek premierowe zeszyty. Tutaj nie ma się nad czym zastanawiać i już dawno powinniście mieć zarezerwowane środki na kupno "The Goddamned" oraz "Monstress". Serio, te dwa po prostu musicie mieć w swoich kolekcjach. Nie oznacza to jednak, że nie powinniście zwrócić swojej uwagi także na inne premierowe pozycje. Fani Marka Millara, a także liczni koneserzy świetnych rysunków z pewnością zainteresują się "Huck" oraz drugą odsłoną "Jupiter's Circle" (polecam zwłaszcza wariant A). Całkiem interesująco zapowiada się też "Ringside", które to osobiście typuję na jedno z dużych, pozytywnych oczywiście zaskoczeń.

Inne serie powracają z nowymi historiami. Wśród nich wyróżnia się szósty zeszyt "8House" rozpoczynający pierwszą dłuższą fabułę w serii. Powraca także "The Autumnlands" Kurta Busieka i niech Was to nie zdziwi, ale cykl ten ponownie lekko zmienił swój tytuł. Oprócz tych dwóch tytułów, po kilkumiesięcznej przerwie powrócą same hity: "Saga", "Birthright", "Descender" (polecam zalinkowany cover B) oraz "Wayward". Ale to nie wszystko. W listopadzie pojawi się także ostatni zeszyt miniserii "Savior". Zaskakująco fajna rzecz, polecam.

Oczywiście możecie się ze mną nie zgodzić, ale moim zdaniem w listopadzie nastąpi spora posucha w wydaniach zbiorczych. Chociaż trochę ciekawie zapowiadają się chyba tylko "Sons of the Devil" z dwoma wariantami okładkowymi do wyboru, "Wolf" Alesa Kota oraz pierwszy od kilka lat premierowy trejd z serii "Spawn". Wszystkie w promocyjnej cenie dziesięciu dolarów. Jest też coś dla wielbicieli bardziej wypasionych tomiszczy. W listopadzie będzie to wydanie premiere HC "Black Science" oraz drugi już tom "Fatale".

I na deser koszulki. Dość drogie, ale być może któreś z Was się skusi. Tym razem będzie to motyw "Black Science" oraz "Injection".

Serdecznie zachęcam do składania zamówień na komiksy Image w ATOM Comics.

2 komentarze:

  1. Czy atomcomics ma opcje wysyłki pocztą polską? Jeśli tak to która to opcja ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Paczka priorytetowa oraz list polecony priorytetowy idą Pocztą Polską

      Usuń