sobota, 15 sierpnia 2015

Image na ekranach #22

Już tylko kilkanaście dni pozostało do premiery serialu "Fear the Walking Dead". Twórcy dość oszczędnie raczą nas szczegółami dotyczącymi tej produkcji. Nawet podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się już jakiś czas temu, nie pojawiła się żadna zaskakująca informacja. Więcej w rozwinięciu posta.
Jak zdradzono, pierwszy sezon "Fear the Walking Dead" dzieje się w czasie, gdy oficer Rick Grimes z pierwotnego serialu jest w śpiączce. Dopiero od drugiej serii mają pojawić się wspólne mianowniki w obu produkcjach. Fabuły mają przeplatać się czasowo, lecz jeszcze raz podkreślono, że na pewno nie dojdzie do spotkania bohaterów obu seriali.

Niepokojący nieco wydaje się fakt, iż twórcy określili "Fear the Walking Dead" jako serial o wolniejszym tempie opowiadanej historii. ci z Was, którzy prześledzili pięć sezonów pierwotnego serialu wiedzą, że nie oznacza to nic dobrego.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Fani dopytują, producent nie mówi "nie". W chwili obecnej serial "The Walking Dead" znajduje się około 77 numeru regularnej serii komiksowej (oczywiście to tylko luźne porównania) i nieuchronnie zbliża się do dwóch ważnych momentów. Zeszyty 91 oraz 100 przyniosły bowiem debiuty postaci Paula "Jesusa" Monroe oraz wyczekiwanego przez fanów serialu Negana. 
 
Scott Gimple ujawnił, że on i twórcy mają kilka wariantów na drugą część sezonu i jedna z nich zakłada pojawienie się drugiego z wymienionych. Nie jest jednak powiedziane, że właśnie ta możliwość zostanie wybrana do zekranizowania. Narady w tym temacie trwają. Zasugerowano jednak, by widzowie zwracali baczną uwagę na nowinki castingowe.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Tymczasem produkcja "Outcast" ruszyła z kopyta. Co prawda data premiery pierwszego sezonu nadal jest nieznana, to jednak pojawiło się mnóstwo nazwiska aktorów, którzy dołączają do obsady serialu. Wśród nich Brent Spiner, David Denman, Patricia MacCready, Grace Zabriskie, Catherine Dent czy Lee Tergesen. Role jakie będą mieli do odegrania zakładają, że serial ten będzie dość wierną ekranizacją komiksu, lecz nie należy zapominać, że ten jak dotąd doczekał się jedynie dwunastu zeszytów.
-----------------------------------------------------------------------------------------

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz