środa, 12 sierpnia 2015

Dobre wieści dla fanów "Oddly Normal"

Otis Frampton to człowiek, którego rysunki zna kilkaset tysięcy osób na całym świecie, chociaż nie zdaje sobie z tego sprawy. To on właśnie zaprojektował wygląd każdej jednej postaci występującej w filmach ze znanego na YouTubie cyklu "How it should have ended?". Teraz jednak może on sobie dopisać do CV kolejny sukces, już czysto komisowy.
Dzięki zabiegom autora oraz ekipy z wydawnictwa Image, pierwszy tom zbiorczy "Oddly Normal" jest sprzedawany w większości księgarń w USA. Stało się tak dzięki temu, że udało się umieścić komiks ten także na liście książek dla dzieci. Otis Frampton chwali się także, że jego dzieło zostało także zaakceptowane do akcji Scholastic Book Fair, co oznacza że może być także sprzedawana w szkołach. Twórca podkreśla przy okazji, że dzięki temu sprzedaż pierwszego tomu jest bardzo wysoka, ale nie będzie tego widać na listach Diamond Comics, ponieważ "Oddly Normal" rozprowadzane jest kilkoma kanałami dystrybucji.

"Oddly Normal" być może już wkrótce trafi na małe ekrany w formie serialu animowanego, rozmowy w tym zakresie trwają.

Początkowo komiks zaplanowany był na 15 numerów. Wszystko jednak wskazuje na to, że na tym się nie zakończy i pierwsze trzy tomy zbiorcze będą tak naprawdę mocno rozbudowanym, pierwszym rozdziałem.

Jedenasty zeszyt serii "Oddly Normal" i kolejne nie ukażą się już w formie zeszytowej, znajdą się jednak w wydaniu zbiorczym. Otis Frampton postanowił przejść z tworzeniem swojego komiksu na wersję OGN. Jak przyznaje, zeszyty sprzedawały się kiepsko, a dzięki ostatnim wydarzeniom i wsparciu wydawnictwa Image wygląda na to, że wydania zbiorcze znajdą znacznie więcej odbiorców.

W drugim story-arcu serii dowiemy się więcej na temat rodziców Oddly., w #9 przeżyjemy wraz z bohaterką jej zdecydowanie najdziwniejsze urodziny.

Źródło: Bleeding Cool

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz