wtorek, 18 sierpnia 2015

Przyszłość "Postal" ujawniona. Czy Top Cow da radę?

Dość zaskakująca okazała się informacja twórców serii "Postal" na temat jej przyszłości. Co prawda już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że spodobała się czytelnikom na tyle, by awansować z miniserii do rangi ongoingu. Sądzę jednak, że nikt nie spodziewał się tego, iż Bryan Hill oraz Isaac Goodhart podpiszą kontrakt na stworzenie 24 zeszytów. Matt Hawkins będzie współscenarzystą jedynie do numeru ósmego.

Dlaczego to takie dziwne? "Postal" to seria, która faktycznie jest obecnie najlepiej sprzedającym się tytułem od Top Cow. Nie zmienia to jednak faktu, że #5 wylądował dopiero 289 miejscu list sprzedaży z wynikiem nieco ponad 5800 zamówionych kopii. Także wydanie zbiorcze nie obeszło właściwie nikogo, gdyż pomimo promocyjnej ceny 10 dolarów i tak było to najgorzej sprzedające się w lipcu premierowe wydanie zbiorcze od Image. Jakie są więc szanse, że twórcy faktycznie zrealizują swój plan i zamkną historię w 24 zeszytach? W chwili obecnej wydaje się to niemożliwe.

Niemniej kolejne zeszyty pojawiają się w zapowiedziach. Klikając w poniższy obrazek możecie zobaczyć preview szóstej odsłony "Postal".
http://www.bleedingcool.com/2015/08/17/the-future-of-top-cows-postal/
Źródło: Bleeding Cool

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz