piątek, 21 marca 2014

Zapowiedzi Image na czerwiec 2014

Chyba musimy już przywyknąć do tego, że wszystkie wydawnictwa swoje zapowiedzi publikować będą już w okolicach dwudziestego dnia każdego miesiąca. Tak było i teraz, a ja nie mam zamiaru ukrywać, że drugi miesiąc z rzędu jestem mocno zawiedziony ilością komiksów, które dostały się na moją listę zakupów. wróćmy jednak do komiksów, które ukażą się w czerwcu.
Czerwiec przyniesie nam start pięciu nowych tytułów oraz dwa one-shoty. Z tego grona zdecydowanie najmocniej wyróżniają się dwa tytuły: "Outcast" Roberta Kirkmana oraz Paula Azaceti, a także "The Wicked and the Divine" duetu Gillen/McKelvie. Za trzy miesiące spodziewać się możemy także ukazania się ośmiu wydań zbiorczych, z czego jedno to wznowienie. Wśród całej listy komiksów zapowiedzianych na czerwiec zaskakuje brak nowego numeru "The Walking Dead". Jest już za to drugi numer "Trees" Warrena Ellisa.
Dlaczego na początku napisałem, że jestem zawiedziony zapowiedziami na czerwiec? Otóż powód jest prosty - drugi miesiąc z rzędu zakupię bardzo mało. Obie wyżej wspomniane premiery interesują mnie raczej pod kątem wydań zbiorczych, a spośród komiksów Image, które kupuje na bieżąco w zeszytach lub zbiorczo w czerwcu ukaże się tylko ostatni, dwunasty zeszyt "Ten Grand" oraz ósmy numer "The Sidekick".

Z pełną listą zapowiedzi na czerwiec możecie zapoznać się klikając TUTAJ

1 komentarz:

  1. Kolejny Polak w Image (Marek Oleksicki w one-shocie z Darkness). Propsuję.

    OdpowiedzUsuń