środa, 26 marca 2014

DWA KONKURSY

Jakoś tak przypadkiem się złożyło, że ta notka nosi numer 200 i zamiast kolejnej garści statystyk postanowiłem poświęcić ją na dwa konkursy z nagrodami. Te są, jak uważam, całkiem fajne, dlatego też nie będzie zbyt łatwo Wam je zdobyć.

Wasze pierwsze zadanie jest teoretycznie dość proste - napiszcie recenzję dowolnego komiksu z Image. Absolutnie jakiegokolwiek, nawet może to być Wasza opinia o pojedynczym zeszycie "Spawna" z Mandragory. Warunki są tylko dwa. Po pierwsze - minimalna objętość tekstu to 4 000 znaków, a po drugie - recenzja musi być premierowa. Uwierzcie mi, sprawdzę to. Autor tekstu który najbardziej przypadnie mi do gustu otrzyma "Żywe Trupy tom 19" z Taurusa oraz "Lazarus #1 (Forbidden Planet cover edition)". Sponsorem tego drugiego jest sklep Atom Comics.
Drugie zadanie jest tylko nieco łatwiejsze i skierowane głównie do fanów "The Walking Dead". Tutaj zadaniem będzie napisanie w kilku zdaniach jak Waszym zdaniem Robert Kirkman powinien zakończyć swoją komiksową telenowelę? Autor najciekawszego rozwiązania otrzyma drugi i trzeci tom książkowej wersji "Żywych Trupów".
Wasze teksty wysyłajcie na ktymczynski@interia.pl w tytule maila wpisując konkurs-recenzja lub konkurs-trupy. Naturalnie każde z Was może brać udział w obu konkursach. Macie czas do piątku 4 kwietnia. Powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz