środa, 5 marca 2014

Honor na kartach komiksu - nowe informacje

Nieco ponad miesiąc temu na blogu pojawiła się notka dotycząca zapowiedzianej przez studio Top Cow serii "Tales of Honor". Być może to moja nadinterpretacja, ale wydaje się, że oddział dowodzony przez Marca Silvestriego trafił w dziesiątkę. Oczywiście wszystko zweryfikują listy sprzedaży, ale zaglądając w "internety" widać, że zainteresowanie tytułem tym jest całkiem spore. Nie przepadam zbytnio za stroną Bleeding Cool, lecz uczciwie trzeba im oddać, że tym razem dostarczyli sporo ciekawych informacji na temat pierwszego numeru tej serii.
Powyżej widzicie oficjalny cover A pierwszego numeru "Tales of Honor". Z kolei w tym miejscu zapoznać się możecie z kilkustronicowym zwiastunem komiksu.

Jeśli Wam mało, pojawił się także krótki wywiad z Mattem Hawkinsem, a więc scenarzystą komiksu. Na jego łamach raz jeszcze zapewnił on, że wszystkie wydarzenia, które zostaną przedstawione na łamach "Tales of Honor" są konsultowane z Davidem Weberem i nie będą stały w opozycji do którejkolwiek z opublikowanych dotąd książek. Komiks jednocześnie ma być przystępny dla osób, które nie miały do czynienia z dziełami Davida Webera i zachęcać go do sięgnięcia po książki.

Ważne jest podkreślenie Hawkinsa, że "Tales of Honor" będzie równie mocno skupiało się na polityce co literacki pierwowzór. Twórca zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest to ulubiony temat fanów komiksów, lecz ma on nadzieję, że uda mu się zainteresować osoby, które zdecydują się sięgnąć po pierwszy numer serii. Ile ich będzie? Tego jeszcze nie wiemy, ale na pewno mogę napisać, że komiks "Tales of Honor #1" dziś pojawił się na sklepowych półkach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz