czwartek, 28 stycznia 2016

Ruszył kwietniowy preorder na ATOM Comics

Ruszył już kolejny preorder na stronie sklepu ATOM Comics, co oznacza, że nadeszła ta pora, abym polecił Wam kilkanaście fajnych rzeczy od Image Comics, które możecie tam znaleźć. Uwaga, w tym miesiącu zakupy mogą okazać się wyjątkowo kosztowne ;)

Tradycyjnie zacznę od wydań zeszytowych i skupię się na kilku zapowiedzianych nowościach. Chciałbym zachęcić Was do zainteresowania się miniserią "Aloha, Havaiian Dick", która co prawda jest kontynuacją innego komiksu, ale ma być przystępna także dla nowego czytelnika, a ponieważ zapowiada się całkiem fajny projekt, to dlaczego by go nie polecać? Tak samo sprawa ma się z długo oczekiwanym, nieoficjalnym spadkobiercą serii "Northlanders", a więc "Black Road" Briana Wooda. Warto wspomnieć jeszcze o nowym projekcie Nicka Spencera, jakim jest "The Fix". Oby skończył dużo lepiej niż "Bedlam".

Najnowszy preorder to także parę ciekawych one-shotów. Wystarczy wspomnieć o "Chew: Demon Chicken Poyo", kolejnej specjalnej edycji "Criminala" w wersji klasycznej oraz w formacie magazynowym. W pewnym sensie powróci także uniwersum Top Cow, za sprawą one-shotu "The Darkness: Hope", zaś fani Ryana Ottley'a doczekają się w końcu wznowienia "Grizzly Shark", tym razem w pełnym kolorze. Warto wspomnieć jeszcze o "Lazarus Sourcebook", który zawierać będzie informacje o świecie wykreowanym przez Grega Ruckę i Michaela Larka.

Inne ciekawe zeszyty, to jubileuszowa odsłona "East of West", kończąca drugi wielki rozdział tej historii. Ponadto po przerwie powróci "Invincible" z nowym.starym rysownikiem, a końca dobiegnie bardzo ciekawe "Limbo".

Przejdźmy do wydań zbiorczych. Całkiem dużo obiecuję sobie po skierowanym do młodszego czytelnika i liczącym ponad 250 stron "Camp Midnight". Już drugi tom zbiorczy serii "Descender" oraz trzeci "Southern Bastards" będzie można nabyć w kwietniu, a ja niezmiennie polecam wspieranie obu tych tytułów. Co pojawi się w cenie dziesięciu dolarów? Przede wszystkim "The Goddamned", a także nieco mniej rozpoznawane "Ringside". Trochę więcej przyjdzie zapłacić za kompletne wydanie "Savior" Todda McFarlane'a, a także wznowienie "Velocity" od Top Cow.

Kwiecień obfitować będzie także w ekskluzywne wydania znanych i lubianych komiksów. Tu przede wszystkim polecam zainteresować się nieco kontrowersyjnym, ale zarazem cholernie dobrym "Airboy'em" w wersji deluxe, która nie przetrzebi zbytnio Waszych portfeli. Ponadto zdecydowanie polecam drugi tom "Lazarusa" oraz pierwsze "The Wicked and the Divine". Stawkę uzupełnia ekskluzywne wydanie "We Stand on Guard".

Na koniec wreszcie rzeczy tylko nieco mniej komiksowe. Fanom kolorowanek polecam takie dwie pozycje, zaś posiadaczom naprawdę sporej ilości zbędnej gotówki sugeruje przyjrzenie się zapowiedzianej figurce Negana.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz