niedziela, 24 stycznia 2016

B Clay Moore o powrocie stworzonej przez siebie serii i tym, co wokół niej

Jakiś czas temu wspomniałem na blogu o komiksie "Havaiian Dick", ponieważ okazało się, że jest możliwe stworzenie serialu na jego podstawie. Nikt jednak nie spodziewał się, że B Clay Moore połączy siły z rysownikiem Jacobem Wyattem i stworzy nową miniserię osadzoną w tym świecie. Serwis Bleeding Cool postanowił przepytać scenarzystę o plany na "Aloha, Havaiian Dick" i inne kwestie dotyczące marki.
Scenarzysta ogłosił, że komiks ten będzie liczącą pięć numerów miniserią, która skupi się na rodzinnych zawirowaniach głównego bohatera. W pierwszym cyklu dowiedzieliśmy się, że Byrd zastrzelił swojego młodszego brata z nieznanych dotąd powodów. "Aloha, Havaiian Dick" ma rzucić nieco światła na tę kwestię, a także wprowadzi do fabuły drugiego brata - Mike'a. Ten już całkiem jawnie nie będzie pozytywnym bohaterem.

Stacja NBC jest zachwycona skryptem do pilota serialu i twórca uważa, że jest to kwestią kilkunastu miesięcy, jak jego komiks znajdzie się na małym ekranie. Jednocześnie przestrzega przez hurraoptymizmem, ponieważ niejedna chwalona w ten sposób produkcja i tak z czasem przepadała.

Wkrótce pojawi się wypasione wydane zbiorcze komiksu "Havaiian Dick", lecz będzie dostępne tylko dla 600 osób, które wsparły projekt na Kickstarterze. Image najprawdopodobniej nie będzie jego wydawcą.

Źródło: Bleeding Cool

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz