wtorek, 12 stycznia 2016

Oficjalnie: Taurus zapowiada nowy komiks z Image!!!

Plotki pojawiły się już dawno temu, zresztą sam Maciej Pietrasik nieszczególnie ukrywał się ze swoim zainteresowaniem ta pozycją. Ja oficjalnie wiedziałem od września, zaś w październiku na MFKiG poznałem nawet przewidywany termin wydania. Niemniej pisać o tym nie mogłem (i nawet nie chciałem) aż do dziś. Panie i panowie, w tym roku wydawnictwo Taurus Media dołączy do swojej oferty kolejny komiks ze stajni Image i będzie to:
Oficjalne potwierdzenie znaleźć możecie TUTAJ, lecz nie znajdziecie tam przybliżonej daty wydania. Myślę, że nie nagrabię sobie za dużo, gdy ujawnię iż na wspomnianym festiwalu Maciej powiedział mi, iż ówczesne plany datowały premierę pierwszego tomu "Deadly Class" na marzec. Lecz absolutnie nie bierzcie tego za pewnik - wszak wiele rzeczy mogło od tego czasu się zmienić.

Wiemy już o tegorocznych premierach wyżej wspomnianego komiksu oraz "Velvet" od Mucha Comics. Zdradzę Wam, że na 99% to jeszcze nie koniec zapowiedzi nowych serii, lecz reszta niech już zostanie milczeniem ;)

3 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie że tyle tytułów z Image jest u nas wydawanych ale szkoda że wśród nich nie ma żadnego o Spawnie.

    OdpowiedzUsuń
  3. czyżby East Of West?? może chociaż podpowiedź ile tych pewniaków jest??

    OdpowiedzUsuń