środa, 6 stycznia 2016

Dwa krótkie, trupie newsy

Nieuchronnie zbliża się trzynasty styczeń - dzień premiery 150 numeru serii "The Walking Dead". I w związku z tym, studio Skybound ogłasza coraz to nowsze informacje dotyczące nie tylko tego zeszytu, ale także skupione wokół marki. Doszukałem się dwóch, o których zdecydowanie warto wspomnieć.
Tak wygląda specjalny wariant jubileuszowego numeru serii. Będzie on dostępny za darmo dla każdego sklepu, który spełni jeden, mały warunek. Mianowicie... zamówi go. Tak, Skybound uznało, że nie będzie bawić się w wymuszanie na sklepach spełniania nierzadko dość mocno dziwacznych warunków pozyskania określonych wariantów. Jedynym ograniczeniem jest fakt, że każdy sklep, niezależnie od swojej wielkości, może otrzymać tylko jeden taki specjalny egzemplarz.
Z kolei na maj zapowiedziana została kolorowanka "The Walking Dead". Studio Skybound uznało najwyraźniej, że warto uszczknąć coś z popularnego ostatnio trendu publikowania tego typu pozycji. Wszystkie szczegóły na razie nie są dokładnie znane, lecz na pewno nie będzie to przedruk komiksów, raczej pojedynczych kadrów, grafik promocyjnych i/lub okładek (coś w stylu powyższej ilustracji), zaś cena wynosić będzie 15,99$.

Źródła: CBR oraz Bleeding Cool

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz