czwartek, 21 stycznia 2016

Zapowiedzi Image na kwiecień 2016 roku

Wczoraj ukazały się całkowite zapowiedzi wydawnictwa Image Comics na przyszłoroczny marzec. TUTAJ znajdziecie do nich odnośnik. Ja jednak, zgodnie z przyjętą już tradycją, znacznie bardziej pochylę się nad nimi przy okazji startu najbliższego preordera w sklepie ATOM Comics, niemniej i tak o kilku rzeczach już teraz wspomnieć wypada.
Jak każdego kolejnego miesiąca, tak i kwiecień przyniesie nam premiery kilku nowych pozycji. Wśród nich warto wspomnieć o nowych tytule Briana Wooda, którym będzie sygnalizowane już dłuższy czas temu "Black Road", a także "The Fix" Nicka Spencera i Steve'a Liebera. Oprócz tego warto zwrócić uwagę także na zapowiedziany kilka dni temu kolejny one-shot "Criminal", który dostępny będzie także w formacie magazynowym. Tęskniącym za uniwersum Top Cow polecam zwrócić uwagę na one-shot z "The Darkness" w tytule.

Kilka tytułów powróci kilkumiesięcznych przerw. Wśród nich "Invincible", które to znów rysowane będzie przez Cory'ego Walkera - jednego ze współtwórców serii. Oprócz tego wrócą "Drifter", "Rat Queens", "Tokyo Ghost" oraz "The Wicked and the Divine". Także kilka tytułów dobiegnie końca. Będzie to "Jupiter's Circle vol. 2", "Limbo", "Huck" czy "Prophet: Earth War".

Zapowiedzi wydań zbiorczych ponownie z kilkoma pułapkami. W najnowszym preorderze sięgnę po trzy wydania zbiorcze i tak naprawdę ani jedno z nich nie ukaże się w kwietniu. Więc uważajcie przy składaniu zamówień.

Za co zatem sięgnę? Moja lista zakupów będzie wyglądać następująco: "Monstress #5", "The Goddamned vol. 1", "Ringside vol. 1" oraz "Southern Bastards vol. 3".

Źródło obrazka: CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz