czwartek, 14 stycznia 2016

Image na ekranach #33

Jeszcze wczoraj pisałem, że nie dam konkretnego terminu powrotu tej rubryki na bloga. No i proszę, wystarczył jeden dzień, by w moje łapska wpadły dwa całkiem istotne newsy, którymi teraz się z Wami podzielę.
Znacie taki komiks? No ja nie ukrywam, że pierwszy raz usłyszałem o nim dopiero dziś, chociaż ukazał się... rok temu. Tymczasem "Sexcastle" - wydana przez Image, komiksowa parodia filmów klasy B, być może znajdzie się na wielkim ekranie. Za projekt biorą się twórcy uznanego przez widzów Comedy Central serialu "Workaholics", we współpracy z wytwórnią filmową FOX. Producentami ewentualnego filmu mają być bracia Russo, którzy obecnie w pocie czoła pracują nad najnowszą częścią filmowego "Kapitana Ameryki". Na razie żadne wiążące terminy nie zostały podane.

Źródło: CBR
----------------------------------------------------------------------
Tymczasem stacja AMC podała szczegóły swojej wiosennej ramówki. Znajduje się w niej oczywiście drugi sezon "Fear the Walking Dead", który powróci tym razem z piętnastoma odcinkami. Kiedy dokładnie? Premierowy epizod wyemitowany zostanie 10 kwietnia, równo tydzień po finale szóstej serii "The Walking Dead".

Ponadto poinformowano, że także i ten serial zaliczy przerwę w połowie sezonu.

Źródło: ShowTV

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz