środa, 16 września 2015

Zapowiedzi Image na grudzień 2015

Nadspodziewanie szybko ukazały się tym razem zapowiedzi kolejnych wydawców na tegoroczny grudzień. Wśród nich oczywiście pojawiły się i propozycje od Image Comics, które możecie w całości zobaczyć klikając TUTAJ.  Jak to mam już od jakiegoś czasu w zwyczaju, tutaj nie będę wchodzić w szczegóły tego co polecam, a co nie. Na to czas przyjdzie przy okazji comiesięcznego zachwalania preorderu na ATOM Comics. Jest jednak kilka rzeczy na które warto zwrócić uwagę.
Wyjątkowo dużo bardziej w oczy rzucają się tytuły kończone, niż te które dopiero się zaczynają. Na dwunastej odsłonie swego kresu dobiegnie kolejna seria duetu Ed Brubaker/Sean Phillips - mowa oczywiście o "The Fade Out" i jest to chyba największe zaskoczenie tych zapowiedzi. Całe osiem numerów z kolei utrzymało się "IXth Generation" - kolejna porażka studia Top Cow sygnowana nazwiskiem Matta Hawkinsa. Grudzień przyniesie nam także zakończenie miniserii "We Stand On Guard" oraz "Where Is Jack Ellis?"

Z nowym story-arciem powracają "Deadly Class" oraz "No Mercy", zaś "Spawn" udaje się na kolejną wycieczkę do piekła. Tym razem w formacie "Artist's Proof" pojawi się pierwszy numer "Wytches". W wydaniach zbiorczych z kolei przede wszystkim kontynuacje i tylko dwa trejdy w promocyjnej cenie 9,99$. Są nimi "The Empty Zone" oraz mocno reklamowane swego czasu "Starve vol. 1" Briana Wooda i Danijela Zezejla.

Moje zakupy prezentować będą się następująco: "Black Magick #3", "Descender #8", "I Hate Fairyland #3", "Monstress #2", "Paper Girls #3", "Plutona #4", "Sidekick #12" oraz "The Manhattan Projects vol. 6". Co trafi do Waszych koszyków?

Źródło obrazka: CBR

1 komentarz:

  1. Dla mnie tylko (aż) Sunstone 4 z grudnia i Blood Stain 1 (ciekawe ile to ma mieć tomów, oby jak najmniej) ze stycznia.

    OdpowiedzUsuń