piątek, 4 września 2015

Image na ekranach #24

Całkiem dużo interesujących wieści związanych z serialami opartymi na komiksach Image (oraz ich spin-offach) pojawiło się w ostatnich dniach. Czas więc na kolejną odsłonę tej rubryki, w której nie zabraknie sporej ilości spoilerów!!! Wszystkiego dowiecie się w rozwinięciu newsa, lecz pamiętajcie - zostaliście ostrzeżeni.

Na dobry początek wyniki oglądalności drugiego epizodu "Fear the Walking Dead". Serial ten zanotował spadek w stosunku do niesamowitego rezultatu premierowego odcinka, ale i tak trzyma się bardzo dobrze. Tym razem przed telewizorami zasiadło 8.2 miliona widzów, co ostatecznie dało współczynnik 4.1. Jest to spadek o około 18%, lecz w niczym nie przeszkodziło to stacji AMC być najchętniej oglądanym kanałem w swojej porze emisji.

Źródło: NaEkranie
-----------------------------------------------------------------------------
Gdy wspomniałem i ostrzegłem o spoilerach, miałem na myśli to co teraz napiszę. Serwis The Spoiling Dead opublikował zdjęcie z planu ósmego epizodu najnowszej serii "The Walking Dead". Wygląda ono tak:
Widać na nim Carla z opaską na oku. Według doniesień, w epizodzie tym kręcona ma być kluczowa scena czternastego tomu komiksowej epopei. Przypomnę, że był to atak ogromnego stada zombie na Alexandrię, zaś utrata oka przez chłopaka była jedną z jej konsekwencji. Czy tak będzie w serialu? Czas pokaże.

Źródło: Facebook
-----------------------------------------------------------------------------
Tymczasem wraz z emisją szóstego sezonu "The Walking Dead", w sieci pojawiać będą się kilkuminutowe webepizody z zupełnie nową historią. Otóż poznamy w niej kolejną grupę nowych bohaterów, którzy będą musieli zmierzyć się z zombie na pokładzie samolotu. Smaczku informacji tej dodaje fakt, że jedna z postaci która przeżyje te traumatyczne wydarzenia, pojawi się później w obsadzie drugiego sezonu "Fear the Walking Dead".

W chwili obecnej nie znamy większej ilości informacji na temat tego projektu.

Źródło: CBR
-----------------------------------------------------------------------------
I na deser garść nowych zdjęć z pilotowego epizodu "Outcast"
Źródło: CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz