poniedziałek, 28 września 2015

Image na ekranach #26

Dzisiaj będzie odsłona wypełniona serialowymi spoilerami z planu "The Walking Dead". Jeśli więc nie chcecie zepsuć sobie zabawy z oglądania nadchodzącego sezonu, nie zaglądajcie do rozwinięcia newsa. Zostaliście ostrzeżeni. Jeśli jednak wszystko Wam jedno, post stoi przed Wami otworem :)
Poprzednim razem informowałem o plotkach, dziś mamy już potwierdzenie. Aktor Tom Payne dołączył do obsady "The Walking Dead", gdzie wcieli się w role Paula "Jesusa" Monroe. Nie wiadomo do końca w którym epizodzie się pojawi po raz pierwszy, lecz osoby uważnie śledzące plan zdjęciowy podejrzewają, że nastąpi to tuż po przerwie zimowej, a więc w okolicach dziewiątego odcinka.

Na powyższym zdjęciu widzimy, oprócz części ekipy, także aktorów wcielających się w postacie Glenna, Maggie, Daryla oraz Abrahama, co stanowi także potwierdzenie iż żadnej z tych postaci nic nie stanie się w pierwszej połowie serii.

Źródło: Comic Alliance
--------------------------------------------------------------------------------
Tymczasem możemy już chyba oficjalnie ogłosić, że w finale szóstego sezonu "The Walking Dead" pojawi się Negan. Tak przynajmniej wynika z ogłoszonej niedawno notatki castingowej. Co prawda imię postaci się nie zgadza, ale podobnie było wcześniej w przypadku Heatha oraz Jesusa. Oto treść ogłoszenia:

"THE WALKING DEAD, Episode #616

Director: Greg Nicotero

SUBMIT ELECTRONICALLY

PLEASE SUBMIT ALL ETHNICITIES UNLESS OTHERWISE SPECIFIED.

[ORIN] 30s to mid 40s. A physically imposing, charismatic, brutal, smart, ferocious, frightening, hilarious, inappropriate, oddly friendly, fun loving sociopath that is both a leader of men and a killer of men. He has both a practical and emotional intelligence, he’s a brilliant strategist, he’s pure, dangerous, murderous, often gleeful id, that still has both discipline and a code. And he has a temper that can vaporize people. He’s truly one of the strongest personalities ever…"

Źródło: Comic Alliance
--------------------------------------------------------------------------------
Smutne wieści spływają z USA jeśli chodzi o wyniki oglądalności "Fear the Walking Dead". Czwarty epizod bowiem kolejny raz zanotował odczuwalny spadek widowni, gdyż licznik zatrzymał się na poziomie 6,62 miliona. Oznacza to, że względem premiery siostrzany serial hitu stacji AMC zanotował już 40% spadek. Tak naprawdę jednak wiele dowiemy się dzisiaj, gdy podliczone zostaną rezultaty piątego odcinka. Dlaczego? Otóż ten sprzed tygodnia rywalizował z galą rozdania nagród Emmy i właściwie żaden emitowany wówczas serial nie mógł pochwalić się dobrymi wynikami.

Źródło: ShowTV
--------------------------------------------------------------------------------
Tymczasem już wkrótce będziecie mogli zagrać w kolejna grę osadzoną w uniwersum stworzonym przez Roberta Kirkmana. Studio Team17 opublikowało bowiem trailer gry "The Escapist: The Walking Dead". Możecie obejrzeć go poniżej. Jak widać, grafika jest mocno niekonwencjonalna.
Źródło: YouTube

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz