niedziela, 20 września 2015

"Battle Chasers" powróci w barwach Image?

Wiele na to wskazuje. Joe Madureira konsekwentnie realizuje zapowiedziany niedawno plan powrotu do tworzenia kolejnych przygód stworzonych przez siebie bohaterów. Ogłoszona kilkanaście dni temu gra komputerowa "Battle Chasers: Nightwar" już została ufundowana na Kickstarterze dzięki wsparciu niemal jedenastu tysięcy ludzi. Pojawiły się także pierwsze szczegóły dotyczące komiksu.
Co prawda Madureira nie przyznał tego wprost, ale można domyślać się że zarówno wznowienie dziewięciu zeszytów stworzonej przez niego serii, jak i zapowiedziane kolejne trzy odsłony komiksu ukażą się nakładem Image Comics. Twórca stwierdził, że jeśli dokończenie zaplanowanej ponad dekadę temu historii przypadnie czytelnikom do gustu, niewykluczone jest powstanie kolejnych odsłon.

Madureira przyznał, że jeszcze nie wie w jakiej formie pojawi się wznowienie klasycznych zeszytów. Prawdopodobnie będzie to jednotomowe wydanie w miękkiej okładce.

Fani komiksu nie będą zobligowani do zagrania w grę. Podobnie zresztą rzecz dotyczyć ma graczy, którzy nie będą przymuszani do lektury komiksu, by zrozumieć zawiłości fabularne. Chociaż Ci z Was którzy pamiętają edycję Mandragory zapewne wiedzą, że fabuła do najtrudniejszych nie należała ;)

Źródło: CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz