środa, 9 kwietnia 2014

Pyrkon 2014: panel mojego autorstwa

Dziś się dowiedziałem, że niecały miesiąc temu na Pyrkonie ktoś mnie nagrywał. I w sumie podzielę się tym z Wami, chociaż jak pisałem wcześniej, nie jestem do końca zadowolony z mojego wystąpienia. To chude i brzydkie to ja ;) Za nagranie, upload i udostępnienie tego filmu dziękuję Joachimowi Tumanowiczowi z "Szafy z komiksami"

6 komentarzy:

 1. Ogólnie bardzo przyjemnie się oglądało. Warto pochwalić prowadzącego za to, że ustrzegł się przed parajęzykowym przeciąganiem i nic nie zaburzało odbioru. Jak na debiut, to poszło bardzo dobrze.

  Ciśnienie na Liefelda widzę niezłe, ale co się dziwić... :-)

  Dopiero dziś, oglądając slajdy z napompowanymi herosami, dotarło do mnie, jak bardzo Image się zmienił. Wczoraj trafiłem na preview Nailbitera i nie mogę doczekać się tej serii, a to (tak samo jak inne tytuły z "i", które czytam) przecież całkowicie różni się od ich starych komiksów. Wydawnictwo w ostatnich latach zmierza w bardzo dobrą stronę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przemianę Image najlepiej chyba obrazuje różnica w poziomie pierwszych zeszytów Propheta i tych aktualnych. Przerobić dzieło Liefelda w coś nie tylko zjadliwego, ale wręcz bardzo dobrego - to jest sztuka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świat już kilka razy mnie tak zaskakiwał. Z nawozu wyrastają kwiaty, z Liefeldowego Propheta robi się dobry komiks, a spowolniona piosenka Justina Biebera inspiruje soundtrack do Dredda (sic!):
  https://www.youtube.com/watch?v=QspuCt1FM9M

  Dobrze, że świat ma ludzi, którzy z czegoś złego potrafią stworzyć rzecz mającą wartość.

  OdpowiedzUsuń
 4. Istnieje jakieś Polskie forum o Image? Lub jakiś temat na innych forach gdzie mogę zadać pytanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na DCMultiverse jest temat o Image, a na Avalonie jest temat poświęcony Image oraz innym wydawnictwom ("various comics")

   Usuń
  2. Albo pytaj tutaj - pewnie ktoś Ci odpowie :P

   Usuń