poniedziałek, 21 kwietnia 2014

Plotki, ploteczki i inne takie tam

Postanowiłem zebrać w jednym miejscu wszystkie plotki i ploteczki dotyczące komiksów Image na naszej polskiej ziemi. Generalnie nie ma tego zbyt dużo, ale i tak robi się ciekawie, tak więc zapraszam do lektury.
  1. Strona internetowa Muchy zmieniła się z brzydkiej-informacyjnej na brzydką-sklepową. Rzuca się w oczy podział na DC, Marvel, Image oraz Inne, co cieszy. Oznacza to bowiem iż Mucha ma zamiar inwestować w kolejne tytuły z tego wydawnictwa i być może już wiemy o jaki może chodzić. Na Pyrkonie, który odbył się miesiąc temu Tomasz Sidorkiewicz ujawnił, że w kręgu zainteresowań tego wydawnictwa jest "Invincible" Roberta Kirkmana.
  2. Skoro już mowa o Musze, "Severed: Pożeracz Marzeń" dość cicho radzi sobie na rynku. W przeciwieństwie do większości komiksów z Muchy, ta pozycja wciąż nie doczekała się zbyt wielu recenzji. Właściwie, to oprócz mojej własnej znalazłem jeszcze dwie. Obie charakteryzują się tym, że umieszczona przy nich okładka zajmuje więcej miejsca, niż sam tekst. Możecie przeczytać je TUTAJ oraz TUTAJ. Jeśli coś przegapiłem, dajcie znać.
  3. Wspomniałem już kiedyś o tym, że wydawnictwo Taurus podobno ma wydać w tym roku "Black Science" Ricka Remendera. Dziś dorzucę do tego jeszcze informację, jakoby w ofercie tej oficyny miał znaleźć się także "Lazarus" Grega Rucki. Ech... ale by było pięknie gdyby to wszystko zostało zrealizowane.
  4. Tymczasem z Taurusa dobiegają też informacje jak najbardziej oficjalne. Dodruk 10 tomu "Żywych Trupów" ukaże się około 10 czerwca. Mniej więcej wtedy też premierę zaliczy 20 tom serii, stanowiący pierwszą część "All Out War". Czekamy, czekamy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz