niedziela, 25 października 2015

Nowe wieści od Marka Millara

Dwa serwisy, dwie różne informacje, jeden scenarzysta. Mark Millar ujawnił na Newsaramie garść interesujących informacji w dużej mierze dotyczących komiksów wydawanych przez Image, a nieco później skupił się tylko na "Huck" w kolejnej rozmowie z CBR-em. Podsumujmy zatem wszystkie informacje, które ujawnił twórca.
Jak widzicie na powyższym obrazku, jednym z zapowiedzianych przez Millara komiksów jest kontynuacja "Jupiter's Legacy", które znów rysowane będzie przez Franka Quitely'ego. Uzbrójcie się więc w mnóstwo cierpliwości, ponieważ chyba nie ma szans na to, by tytuł ten ukazywał się w terminach.

Kontynuacji doczeka się także "Chrononauts". Druga miniseria ma mieć podtytuł "Futureshock" i jej rysownikiem nadal będzie Sean Murphy.

Dość enigmatycznie zabrzmiała zapowiedź dotycząca "Jupiter's Circle". Dowiedzieliśmy się bowiem, że nowym rysownikiem tego tytułu został Chris Sprouse, lecz nie wiadomo czy oznacza to, że zastąpi on Wilfredo Torresa już przy drugim woluminie tego komiksu czy też właśnie otrzymaliśmy zapowiedź trzeciego.

Ponadto Mark Millar ujawnił, że pracuje nad komiksowymi projektami dla Grega Capullo oraz Jae Lee. Nie wspomniano o zapowiedzianym już jakiś czas temu komiksie dla Briana Hitcha, co według mnie oznacza, że najprawdopodobniej możemy już o nim zapomnieć.
Jeśli zaś chodzi o kolejny wywiad dotyczący miniserii "Huck", to nie pojawiło się zbyt wiele nowych informacji. Millar opowiedział w nim o kulisach powstawania serii (które już znamy), wypowiedział się na temat tego dlaczego tworzy komiksy na rynek USA, a nie Brytyjski (co wyszło dość ciekawie) oraz przyznał, że w ekranizacji komiksu "Huck" bardzo chciałby zobaczyć Channinga Tatuma i mocno naciska na to swojego agenta. Czy się uda? czas pokaże.

Całość wywiadu do przeczytania po kliknięciu w drugi link źródłowy.

Źródła: Newsarama, CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz