poniedziałek, 19 października 2015

Larime Taylor prosi o wsparcie

Czasami ludzie mają całe życie pod górkę. Zdecydowanie dotyczy to Larime Taylora. Artysta ten wskutek pewnej choroby urodził się z niesprawnymi rękoma i chociaż pokonał te przeciwności, los nadal nie jest dla niego i jego bliskich zbyt łaskawy.
Otóż u Sylv - żony Larime - zdiagnozowano raka trzonu macicy. Niestety kobieta nie może korzystać z ubezpieczenia zdrowotnego, ze względu na jej status imigranta. Kobieta przeprowadziła się za pracą z Kanady do USA, lecz firma dla której miała pracować upadła, a jej właściciele dodatkowo zostawili ją bez wizy i ważnych dokumentów. Chociaż kobieta legalnie pracuje i mieszka w Stanach od 22 lat, a od 18 jest żoną Taylora, nadal nie przysługuje jej ubezpieczenie zdrowotne.

Właśnie z tego powodu Taylorowie muszą zebrać mnóstwo pieniędzy, by opłacić terapię dla kobiety. Larime ze swojej pracy przy komiksach zaoszczędził trochę grosza, lecz wciąż potrzebują dużo więcej. Dlatego też artysta uruchomił zbiórkę na serwisie Go Fund Me, do wsparcia której serdecznie Was zachęcam. Każdy dolar się liczy, dlatego ja już wsparłem tę sprawę na tyle, na ile mogłem.

Larime Taylor to twórca serii komiksowej "A Voice in Dark", którą w całości narysował przy pomocy własnych ust. Jej wydawcą było studio Top Cow.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz