czwartek, 22 października 2015

Zapowiedzi Image na styczeń 2016

Tym razem jako jedno z ostatnich wydawnictw swoje zapowiedzi na przyszłoroczny styczeń opublikowało właśnie Image Comics. Możecie się z nimi zapoznać klikając TUTAJ. Jak to mam już w zwyczaju, ze szczegółowym polecaniem poszczególnych komiksów wstrzymam się do początku preordera na stronie ATOM Comics. Niemniej o paru rzeczach warto wspomnieć.
Przede wszystkim, styczeń ma być miesiącem ważnym z dwóch powodów. No, przynajmniej z mojego punktu widzenia. Przede wszystkim ukaże się wówczas jubileuszowy, 150 numer serii "The Walking Dead" Roberta Kirkmana i Charliego Adlarda. Drugim powodem dla którego warto zainteresować się styczniową ofertą wydawnictwa Image, jest długo wyczekiwany i kilkukrotnie przekładany start miniserii "Prophet: Earth War" Brandona Grahama.

Z nowymi historiami powróci "Injection", "Low", "Wolf", "Spread", "Savage Dragon" oraz kolejny oczekiwany tytuł - "Nowhere Men". Do końca dobiegną zaś "Plutona" czy kolejna odsłona cyklu "Phonogram". Wydań zbiorczych dość sporo, lecz wiele z nich to wznowienia oraz wstępne zapowiedzi już na luty.

Moje zakupy wyglądać będą następująco: "Black Magick #4", "Descender #9", "I Hate Fairyland #4", "Monstress #3", "Paper Girls #4", "Plutona #5", "Trees vol. 2" oraz "The Wicked and the Divine vol. 3". Jak będą wyglądać Wasze listy zakupów?

Źródło: CBR

1 komentarz:

  1. Wiesz możne jak będzie wyglądać Nameless HC? Średnio mam ogarnięte jak Image wydaje komiksy, a rzadko widuję, żeby wydawali coś od razu w HC. Nie wiem czy spodziewać się OHC(pewnie nie:<) czy zwykłego HC (a jeśli tak to czy będzie TP). Przez to nie wiem czy zamawiać teraz czy poczekać na TP :(

    OdpowiedzUsuń