czwartek, 22 października 2015

Gigantyczna paczka komiksów Top Cow do zgarnięcia za niewielkie pieniądze

Sporą niespodziankę dla fanów studia Top Cow przygotował serwis Humble Bundle, wypuszczając sporych rozmiarów paczkę komiksów ze stworzonymi w nim bohaterami. Okazja jest to nie byle jaka, ponieważ kilka ciekawych pozycji umieszczonych zostało w kategorii "zapłać dowolną kwotę, by uzyskać dostęp". Dla równowagi jednak, świeżo wydany i bardzo łatwo dostępny "Switch #1" będzie Wasz za jedyne... 15 dolarów :P Aby przenieść się na stronę Humble Bundle kliknijcie w poniższy obrazek.
https://www.humblebundle.com/books?utm_source=Humble+Bundle+Newsletter&utm_campaign=cb12cc2f03-Humble_Book_Bundle_Top_Cow_Comics&utm_medium=email&utm_term=0_990b1b6399-cb12cc2f03-136142589&mc_cid=cb12cc2f03&mc_eid=15905be430

5 komentarzy:

 1. mogę prosić o komentarz czy warto zapłacić za próg "powyżej średniej"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Switch i IXth Generation to pojedyncze zeszyty, więc zdecydowanie nie warto w tej cenie.

   No ale trzy tomy Sunstone za 15$ już jak najbardziej można, o ile tematyka komiksu leży w Twoich zainteresowaniach.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź, ale komiksy które wymieniłeś są w progu 15$, za "średnią" 11$ są: Freshmen Vol 1-2
   Down Vol 1
   Tales of Honor Vol 1
   Genius Vol 1
   The Tithe Vol 1
   The Darkness Origins Vol 1-4
   Postal Vol 1

   Usuń
  3. sory za post pod postem, dla uzupełnienia: nie znam TopCow. Witchblade kojarzę tylko z jednego czy dwóch zeszytów wydanych chyba przez TM-Semic/dobry komiks.
   Z tego co pamietam był tam tez i Darknes. Komiksy mi się podobały, ale czy to są właśne te? Obiło mi się o uszy że seria była restartowana i średnio to wyszło.

   Proszę o poradę dla nowego w świecie "artefaktów"

   Usuń
  4. Racja, racja, wybacz pomyłkę.
   W tej cenie (powyżej średniej) wziąłbym tylko The Darkness Origins, ewentualnie jeszcze Freshmena, ale ten nie jest związany z uniwersum Top Cow. Ta pierwsza pozycja to wznowienia pierwszej serii, która jeszcze była całkiem przyzwoita. Jej część ukazała się po Polsku dzięki wydawnictwu Mandragora

   Usuń