poniedziałek, 19 października 2015

Waneko zapowiada premierę "Sunstone"

Takie cuś można znaleźć na Facebooku wydawnictwa Waneko:
"Tak prezentować się będzie okładka pierwszego zachodniego komiksu, jaki wydamy - Sunstone #1. Jeżeli sądzicie, że komiks którego motywem przewodnim jest BDSM nie ma szans Wam się spodobać... Cóż, macie spore szanse dołączyć do całego mnóstwa osób, które myślały podobne, ale po lekturze stwierdziło, że Sunstone ma "to coś"!

Premiera tego wydanego w formacie 168x258 mm, w pełni kolorowego, komiksu zaplanowana jest na 10.11.2015, przedpłaty można znaleźć na stronie naszego sklepu: http://sklepwaneko.pl/766-Sunstone 

Do każdej przedpłaty na pierwszy tom dodajemy plakat A3 (A wygląda on tak: http://waneko.com.pl/wp-content/uploads/2015/08/plakat-sunst1.jpg)".

Od siebie dodam jeszcze, że nasze wydanie "Sunstone" wzbogacone zostało o sześć stron dodatków nieobecnych w wydaniu oryginalnym. Wśród nich będzie na przykład TA PLANSZA. Cena pierwszego tomu wynosić będzie 45zł.

Zaś wizyta na forum Waneko tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że fani mangi i fani komiksów to dwa osobne gatunki ;)

Źródło: Facebook

2 komentarze:

 1. "Zaś wizyta na forum Waneko tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że fani mangi i fani komiksów to dwa osobne gatunki ;)"

  Rozwiniesz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na forum Waneko w temacie o Sunstone oraz pod wpisem na Facebooku pojawiały się wpisy hejtujące wydanie tego komiksu tylko dlatego, bo nie jest mangą. Moim ulubionym kwiatkiem jednak będzie "Sunstone to hentai, bo ma 18+ na okładce i jest o BDSM". Sprawdzałem je wczoraj, dziś widzę że niektóre poznikały.

   Usuń