środa, 7 października 2015

Image na ekranach #27

Kilka ciekawych wieści nagromadziło się w ostatnich dniach. Do końca dobiegł pierwszy sezon "Fear the Walking Dead" i zaraz zacznę wspominać o tym tytule, ale także znajdzie się miejsce dla innych produkcji, które być może pojawią się na małym i dużym ekranie. Szczegóły w rozwinięciu posta.

Zacznę od poziomu oglądalności dwóch ostatnich odcinków pierwszej serii spin-offa trupiej epopei. Te zanotowały delikatne wzrosty. Piąty epizod przyciągnął przed telewizory 6,65 miliona widzów, a finał 6,86 miliona. To zdecydowanie gorsze wyniki od serialu-matki, ale i tak dają nadzieję na to, że twórcy spokojnie zrealizują swój zakładający 3-4 sezony plan.

Źródło: TV Series Finale
--------------------------------------------------------------------------------
Tymczasem niedawno wspominałem o Internetowej miniserii powiązanej z "Fear the Walking Dead", którego akcja osadzona będzie na pokładzie samolotu. Można już obejrzeć pierwszy epizodzik, który trwa coś około minuty. Wystarczy że klikniecie TUTAJ.
--------------------------------------------------------------------------------
Jaki jest najlepszy dowód na to, że Robert Kirkman jest w stanie sprzedać wszystko? Wydany przez jego studio bardzo kiepski i jak dotąd niezakończony komiks "Clone" autorstwa Davida Schulnera zmierza na duży ekran. To już było, powiecie? No i macie racje, ponieważ pozycja ta zapowiedziana została najpierw jako serial produkowany dla stacji SyFy (projekt umarł). Teraz jego przeniesieniem na taśmy filmowe zajmie się studio Universal we współpracy z Furst Film. Pytanie tylko po co?

Źródło: CBR
--------------------------------------------------------------------------------
Kto by się tego spodziewał? Kolejny komiks Marka Millara jeszcze się nie ukazał, ale jego twórcy już rozsiedli się z umową na filmową adaptację w kieszeni. Tym razem padło na "Huck", którym zając ma się Studio 8. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze nic ponadto.

Źródło: CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz