piątek, 16 października 2015

Image na ekranach #28

Rozpoczął się nowy sezon "The Walking Dead" i trudno nie odnieść wrażenia, że wszystkie pierdółki dotyczące poszczególnych scen będą analizowane, a każde zdanie wypowiedziane przez aktorów doczeka się promocji w postaci newsów. Na Image Comics Journal to nie przejdzie! Tu będę konsekwentnie przesiewać newsy i wygrzebywać tylko te istotne, bo clickbaity są złe ;)

Ale to nie od trupów zaczniemy, ale od takiej oto informacji.
W zalewie informacji o planowanych ekranizacjach komiksów pojawił się kolejny news. Tym razem jednak nie spekuluje się o kolejnym spin-offie dzieła Roberta Kirkmana, lecz o przeniesieniu na mały ekran "Hack/Slash" Tima Seeley'a. Publikowany w latach 2004-2015 przez wydawnictwo Devil's Due, a następnie w barwach Image komiks miałby zostać zekranizowany przez producentów filmu "Hitman" i pewnie dla większości z Was nie brzmi to jak dobra wiadomość. Nie ukrywam, że dla mnie również, lecz pamiętajmy iż plany na ekranizację jeszcze nic nie znaczą. Tak naprawdę martwić możemy się zacząć w momencie, gdy serial otrzyma zamówienie, a do tego droga bardzo odległa.

Źródło: 4 Geeks Like You
-------------------------------------------------------------------------------
Tymczasem na niedawno zakończonym New York Comic Conie pojawił się nowy trailer pierwszego sezonu "Outcast", opartego na komiksie Roberta Kirkmana. Możecie obejrzeć go poniżej.
Jak wrażenia?
-------------------------------------------------------------------------------
Trupy w odwrocie? Oczywiście że nie i "The Walking Dead" jeszcze długo będzie hitem ramówki stacji AMC, lecz faktem jest iż poniedziałkowa premiera nowego sezonu przyciągnęła przed ekrany zaskakującą ilość widzów. Odcinek obejrzało bowiem 14,6 miliona widzów, co jest rezultatem gorszym nie tylko od zeszłorocznego, ale także od tego sprzed dwóch lat. Czy jest to początek jakiegoś trendu? Przekonamy się w kolejnych tygodniach.

Źródło: Na Ekranie
-------------------------------------------------------------------------------
I na koniec mała ciekawostka. W premierowym odcinku szóstego sezonu "The Walking Dead" zombie zagrało kilkuset statystów. Mają rozmach skurkobańce ;)

Natomiast czarno-białe retrospekcje mają powrócić w kolejnych odcinkach. Jak twierdzi Robert Kirkman, szczególnie ciekawe mają być te Morgana. Dowiemy się między innymi kto nauczył go walczyć kijem. Fani serialu już spekulują, że był to Jesus. Ciekawa teoria.

Źródło: EW.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz