wtorek, 10 maja 2016

Image na ekranach #42

Kolejna odsłona "Image na ekranach" pojawia się łamach bloga i przynosi kilka ciekawych informacji o czterech różnych adaptacjach, co w sumie nie zdarzyło się już od dłuższego czasu. Wszystko to znajdziecie w rozwinięciu posta, a zacznę oczywiście od premiery pełnoprawnego trailera serialu "Outcast: Opętanie". Zapraszam do lektury.

Na początek oficjalny plakat.
Zaś wspomniany trailer jest do obejrzenia poniżej.
Co tu dużo pisać: jak dla mnie jest moc! Mam nadzieję, że także w praniu wszystko wyjdzie dobrze. Wszak trzeci i czwarty sezon "The Walking Dead" też mogły pochwalić się bardzo dobrymi trailerami, a później widzowie skazywani byli nierzadko na przysypianie z nudów.

Źródło: Paradoks
--------------------------------------------------------------------
Skoro już o trupach mowa, czas na kolejny raport z oglądalności "Fear the Walking Dead". Czwarty epizod delikatnie odbił się i jako pierwszy w tym sezonie zanotował delikatny wzrost. Odcinek obejrzało 4,8 miliona widzów, co stanowiło liczbę o 1,63% wyższą niż tydzień wcześniej. Niestety wczoraj już tak dobrze nie było, ponieważ pierwsze wyniki oglądalności piątego epizodu sugerują kolejny spadek. Co prawda są one tylko wstępne i brakuje np. rezultatów z nagrywarek DVR, jednakże "Fear the Walking Dead" nie należy do seriali szczególnie chętnie oglądanych w ten właśnie sposób.

Wygląda na to, że bezpośrednia konkurencja z "Grą o Tron" stacji HBO odbija się mocną czkawką spin-offowi "Żywych Trupów".
--------------------------------------------------------------------
Tymczasem sam Robert Kirkman zabrał głos w sprawie mocno komentowanego i przy okazji także krytykowanego cliffhangera szóstego sezonu "The Walking Dead". Jak to ujął na łamach jednego z zeszytów komiksu o tym samym tytule twórca, producenci chcieli by o serialu mówiono i to się na pewno udało. Sam Kirkman cieszy się z wrzawy wobec ostatniego odcinka najnowszego sezonu i chociaż nie dziwi się wszelakim reakcjom widzów, nie przejmuje się krytyką, a wszelkie słowa pochwał, krytyki czy poszczególne analizy tego, kogo mógł zabić Negan traktuje jako źródło dobrej rozrywki dla siebie i swoich bliskich. Kirkman jest także przekonany, że premiera siódmego sezonu przyciągnie przed telewizory masę ludzi, a także dodał, że nie zdradzi imienia postaci, która udała się na tamten świat.

Źródło: CBR
--------------------------------------------------------------------
Na sam koniec kolejna informacja z frontu o nazwie "Sexcastle" braci Russo - tak, tak, tych od najnowszego "Kapitana Ameryki". Tym razem poznaliśmy nazwisko scenarzystów filmu, którymi zostali Daniel i Matthew Libmanowie, znani z bardzo ciepło przyjętego sitcomu "Happy Endings". Wciąż co prawda trwają poszukiwania odpowiednich aktorów do poszczególnych ról, ale wydaje się, że w przeciwieństwie do wielu ogłaszanych wcześniej projektów, "Sexcastle" wydaje się być pewniakiem do wylądowania na dużym ekranie.

Źródło: CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz