wtorek, 17 maja 2016

Nowy/stary tytuł zapowiedziany przez studio Skybound

Studio Skybound ogłosiło, iż w sierpniu pojawi się pierwszy numer sześcioczęściowej miniserii o nazwie "Demonic". Części fanów tytuł ten może się z czymś kojarzyć i nie będzie to pomyłka - dokładnie taką samą nazwę wydany przez studio Top Cow w 2010 one-shot.
Nie jest to przypadkowa zbieżność. Owy komiks napisał Robert Kirkman, który w 2010 roku stworzył podwaliny pod wszystkie zeszyty wydane w ramach akcji Pilot Season. Nie wygrał on wówczas głosowania, lecz jak widać, twórca o nim nie zapomniał. "Demonic" co prawda powróci jako pełnoprawna miniseria, ale już z innymi twórcami u steru.

Ci zaś prezentują się całkiem nieźle. Pierwszy to scenarzysta Christopher Sebela, który ma na swoim koncie między innymi kilka bardzo ciekawych projektów dla Boom! Studios. Rysownikiem zaś został debiutant - Niko Walter. Prezentuje on na pierwszy rzut oka bardzo przyjemny da mojego oka styl. Czy i Wam przypadnie do gustu? Sprawdźcie w linku źródłowym, gdzie znajdziecie kilka przykładowych plansz.

Samo "Demonic" z kolei opowiadać ma historię gliniarza, który opętany jest przez bardzo brutalnego demona. Jego życie nie jest z tego powodu usłane różami, a nie jest to jedyny problem głównego bohatera. Wszak prowadzi on jednocześnie bardzo ważne i duże śledztwo.

Źródło: CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz