środa, 4 maja 2016

Rozwiązanie konkursu z Muchą!

Wczoraj końca dobiegł drugi w ostatnich tygodniach konkurs na łamach bloga. Tym razem do wygrania były widoczne na powyższym zdjęciu czwarte tomy "Sagi" oraz "Chew" ufundowane przez wydawnictwo Mucha Comics. Na początku przypomnę zadanie, które przed Wami postawiłem.

Jako że obie serie wciąż ukazują się w USA, napiszcie jak Waszym zdaniem powinny zakończyć się "Saga" LUB "Chew"?
Ku mojemu zaskoczeniu, znacznie chętnie wieszczyliście końcówkę tego drugiego tytułu. I to na tyle, że do "Sagi" zgłosiła się tylko jedna osoba - Damian Lesicki. Tym samym za swoją odpowiedź otrzymuje on komiks. Brzmiała ona tak:

"Saga powinna się zakończyć ukazaniem nam narratorki, posuniętej już w latach Hazel, która kończy opowiadać swoją historię w ramach wykładu/spotkania dotyczącego wojen pomiędzy Wieńcem i Brzegiem oraz tego, jak doszło do ich wygaszenia."

Widzicie? Wystarczyło tylko tyle :P

Znacznie inaczej było w przypadku "Chew", ponieważ tutaj zgłosiło się nieco więcej osób. Ostatecznie uznałem, że zwycięzcą zostanie Łukasz Wodzicki, który przysłał taką oto odpowiedź:

"Myślę, że byłoby naprawdę fajnie, gdyby na sam koniec "Chew" pojawiła się kolejna epidemia, tym razem szalonych krów, a także okazało się, że wszystkie działania Tony'ego Chu i jego towarzyszy od początku były sterowane tak, by doprowadzić do tego wydarzenia. Chciałbym, aby ostatnie strony komiksu pokazały przeskok w czasie, świat w którym całkowicie zakazano obrotu mięsem, a buraki stały się podstawowym składnikiem wszystkich potraw i głównego bohatera w towarzystwie Walecznego Cielaka Yopo, wspólnie wykonujących jakieś zwariowane zadania dla FDA."

Zwycięzcom gratuluję, nagrody zostaną wysłane pocztą na początku przyszłego tygodnia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz