sobota, 21 maja 2016

Image na ekranach #43

Można zaryzykować stwierdzenie, że gdyby nie jeden news, którego zapewne zaraz przeczytacie, ta odsłona "Image na ekranach" byłaby wyjątkowo mało ekranowa. Trochę nawet z nią zwlekałem, aż w końcu wczoraj pojawiła się prawdziwa bomba. I to od niej właśnie zacznę. Zapraszam do rozwinięcia posta.
Od wczoraj możecie legalnie i za darmo obejrzeć pierwszy odcinek "Outcast: Opętanie" z polskimi napisami. Gdzie? Na Facebookowym fan-page'u stacji FOX (KLIK), która w naszym kraju odpowiedzialna będzie za emisję tej produkcji.

Co ciekawe, odcinek ten w ten sposób można obejrzeć w większości krajów Europy, a także w wybranych krajach Afryki. Nie cieszmy się jednak zbytnio z tego, że nasza premiera odbyła się przed amerykańską. Otóż tam także można już oglądać ten epizod za darmo, tyle tylko, że dzięki stacji Cinemax.

Ja już obejrzałem i nie ukrywam, że jestem zadowolony :)
-------------------------------------------------------------------------
Po odcinkach poświęconych "Gwiezdnym Wojnom" oraz postaciom z wydawnictwa DC, serial "Robot Chicken" bierze się za "The Walking Dead". Ogłoszono właśnie, że we współpracy z Robertem Kirkmanem powstanie specjalny epizod poświęcony obśmianiu jego ikonicznej marki. Jego długość to standardowe pół godziny, lecz jeszcze nie wiadomo, kiedy zostanie on wyemitowany.

Serwis CBR przypomina, że był już jeden epizod parodiujący wątki z serialowego wcielenia "The Walking Dead", zaś jego fragment znajdziecie poniżej.
Źródło: CBR
-------------------------------------------------------------------------
Dwie ciekawostki związane z serialem "The Walking Dead" będą miały wkrótce swoją premierę. Pierwsza z nich to atrakcja znajdująca się na terenach Universal Studios, gdzie ludzie będą mogli przyjść i obejrzeć na żywo gadżety związane z produkcją serialu. Wśród nich na przykład słynną od kilku lat "połówkę" zombie z pierwszego odcinka premierowego sezonu. Nieco więcej na poniższym filmiku.
Źródło: Newsarama
-------------------------------------------------------------------------
Druga zaś ciekawostka, to wypuszczona przez Topps karcianka "The Walking Dead", która została oparta także na serialu. Nie jest to jednak żadna gra, a zbiór kart kolekcjonerskich, którymi można się wymieniać. Jak to zwykle w takich przypadkach bywa, są karty szeroko dostępne, jak i te specjalne, których jest znacznie mniej. Nie wspomniałem jednak jeszcze o jednej, ważnej rzeczy.
Tak, tak, nie szukajcie na razie setów w kioskach, ponieważ na chwilę obecną nie ma fizycznej wersji tej karcianki, jedynie wersja na smartfony z systemami Android oraz iOS. Jest jednak zapowiedź, według której papierowa edycja pojawi się na terenie USA jeszcze w tym roku. Czy karty pojawią się także w Polsce? Na razie brak informacji.

Źródło: Comic Alliance

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz