niedziela, 15 maja 2016

Co się dzieje z ubiegłorocznymi zapowiedziami z Image Expo?

Być może część z Was pamięta, że w 2015 roku Image Expo odbyło się dwukrotnie. Pojawiło się wówczas mnóstwo zapowiedzi nowych komiksów, które możecie odświeżyć sobie TUTAJ oraz TUTAJ. Część z nich do dziś nie ujrzała światła dziennego i dlatego też serwis Bleeding Cool postanowił sprawdzić, jaki jest ich obecny status.
Nie będę tutaj przypominał zapowiedzi poszczególnych tytułów. Możecie je znaleźć klikając w powyższe linki. Poniżej wymienię tylko to, co ustalił serwis Bleeding Cool.

"A.D.: After Death" (Scott Snyder/Jeff Lemire) - jak dowiedzieliśmy się z pierwszego numeru "Image+", data premiery to listopad tego roku.

"Crosswind" (Gail Simone/Cat Staggs) - dokładna data premiery nie jest znana, lecz autorka scenariusza zasugerowała, by wypatrywać komiksu już wkrótce.

"Expired" (Jimmie Robinson/Richard Pace) - brak informacji o losach projektu.

"Hadrian Wall's" (Kyle Higgins/Alec Siegel/Rod Reis) - pierwszy numer ma pojawić się we wrześniowych zapowiedziach.

"Heartless" (Warren Ellis/Tula Lotay) - początek 2017 roku.

"Heaven" (James Robinson/Phillip Tan) - brak informacji o losach projektu.

"Revengeance" (Darwyn Cooke) - z oczywistych względów, komiks ten nie ukaże się.

"Scooter Girl" (Chynna Clugston Flores) - obecnie komiks zaplanowany jest na grudzień tego roku.

"Slave Punk" oraz "Sunset Park" (Ron Kimberly) - pierwszy z wymienionych tytułów pojawi się dopiero pod koniec 2017 roku. Drugi nieco wcześniej, bo... w styczniu lub lutym.

"Tadaima" (Emi Lenox) - wiosna 2017 roku

"The Ludocrats" (Kieron Gillen/David Lafuente) - po kilkukrotnych zmianach planów Kierona Gillena, wszystko wskazuje na to, że komiks ukaże się dopiero w 2018 roku.

"The Other Side" (Jason Aaron/Cameron Stewart) - przełom 2016 i 2017 roku.

Ponadto serwis dowiedział się co nieco o zaległościach jeszcze z 2014 i 2013 roku.

Trzy tytuły Nick Spencera: "Cerulean", "Great Beyond" oraz "Paradigms", "Restoration" Billa Willinghama i Barry'ego Kitsona oraz wznowienie "The Book of Lost Souls" Johna Michaela Straczynskiego oraz Colleen Doran są oficjalnie zawieszone.

"Alone" Johna Michaela Straczynskiego oraz Billa Sienkiewicza ukaże się w momencie, gdy uda się stworzyć całość miniserii. Te ponoć cały czas powstają.

"Crime and Terror" Scotta Morse'a oraz Steve'a Nilesa nie ukaże się nigdy. Część gotowych materiałów opublikowano w antologii "Creator-Owned Heroes".

Źródło: Bleeding Cool

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz