piątek, 3 marca 2017

Ruszył majowy preorder na ATOM Comics

Kilka godzin temu wystartował najnowszy preorder na ATOM Comics, a zatem to najwyższa pora na moje przyjrzenie się temu wszystkiemu, czym warto się zainteresować. Tym razem będzie sporo rzeczy dla osób ze zdecydowanym nadmiarem gotówki na bankowym koncie. Szczegóły poniżej.

Sporo nowości zostało zaplanowanych na tegoroczny maj. Wśród nich "Eternal Empire" autorstwa duetu odpowiedzialnego za bardzo udane "Alex + Ada". Dość zwariowanym komiksem wydaje się "Grrl Scouts: Magic Socks", którego twórcą jest Jim Mahfood. Dustin Weaver proponuje Wam mini-antologię swoich pomysłów pod postacią pierwszego numeru "Paklis", zaś Cullen Bunn debiutuje w Image wraz z premierowym zeszytem "Regression". Kaare Andrews wraca zaś z drugim sezonem "Renato Jonesa". Na deser zaś... tak, tak, premiera "Youngblood" w pięciu wersjach okładkowych :D

Po wielu miesiącach przerwy na sklepowe półki powraca "The Dying and the Dead" i to od razu w podwójnej porcji. Oprócz czwartego numeru, pojawi się także wydanie specjalne zawierające trzy poprzednie, aby spróbować przy okazji pozyskać nowych czytelników. W maju pojawi się sporo tytułów w ramach cyklu "Image Firsts", gdzie za dolara możecie otrzymać pierwsze numery naprawdę fajnych serii. Ja polecam "Head Lopper", lecz wybór jest znacznie szerszy. 43 numer "Sagi" to kolejny zeszyt sprzedawany w promocyjnej cenie 25 centów. Natomiast jeśli nie macie w swoich kolekcjach pierwszego numeru "Spawna" to teraz jest okazja zamówić go w wersji "reżyserskiej". Na koniec wspomnę jeszcze o kolejnym one-shocie z uniwersum "The Wicked + The Divine".

Kilka fajnych wydań zbiorczych ukazało się w najnowszym preorderze. Na maj zapowiedziano między innymi "Mayday" oraz trzeci tom "No Mercy". Oba komiksy są autorstwa Alex De Campi. Warto zwrócić uwagę także na finał "Nailbitera". Za dziesięć dolców dostępne będzie "Violent Love". Na czerwiec z kolei zapowiedziano już premiery pierwszego tomu "Motor Crush" oraz nowego OGNa od Siny Grace - "Nothing Lasts Forever", a także debiutancki zbiór "Rockstars"/

I wreszcie coś dla tych z Was, których zdecydowanie stać na nieco więcej. W maju pojawi się wspominany już na blogu "Image Comics 25th Anniversary Blind Box" i kosztuje "jedynie" tysiąc złotych :D Jeśli nie jesteście aż tak szczodrzy, to zwróćcie uwagę na jedenasty już tom "Invincible" w twardej oprawie, a także ostatnie już wydanie deluxe serii "Revival". I wreszcie kolejny eksperyment Image czy "Spawn Vault Edition HC", którego opis sugeruje, że będzie to coś zbliżonego do Artist's Edition z IDW.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz