sobota, 4 marca 2017

ECCC 2017: Fala zapowiedzi nowych tytułów od Image

Jakiś czas temu głośno mówiło się o tym, że w 2017 roku nie odbędzie się nowa odsłona Image Expo, dlatego też zwyczajowy wysyp zapowiedzi nowych tytułów wydawnictwo przyszykuje na Emerald City Comic Con. I okazało się to prawdą, o czym zresztą dowiecie się z dalszej części posta. Wypisałem w niej bowiem wszystkie zapowiedziane tytuły, ich twórców oraz, jeśli dało się wyciągnąć coś od twórców, o czym mniej więcej będzie dany tytuł.
Wiadomo na pewno, że Image Espo powróci. Na panelu pojawiła się nawet data imprezy, która ustalona została na 1 lutego 2018 roku. Czekamy :)

Tymczasem zapowiedziano następujące tytuły:

"New Lieutenants Metal" (Joe Casey/Ulises Farinas) - seria w stylu Image z lat 90-tych. Czytelnicy nie będą musieli dużo myśleć przy czytaniu, twórcy niewiele myśleli przy tworzeniu :)

"Death of Love" (Justin Jordan/Donal DeLay) - pięcioczęściowa miniseria.

"The Family Trade" (Justin Jordan/Morgan Beem) - w lekko steampunkowym świecie funkcjonuje pływające miasto, które stawia przed jego mieszkańcami kolejne wyzwania.

"Flavor" (Joe Keatinge/Wook Jin Clark) - komiks o jedzeniu w stylu... Jamesa Bonda.

"Sleepless" (Sarah Vaughn/Leila Del Duca oraz Alissa Sallah) - historia romantyczna z bohaterem, który nie musi chodzić spać. Dowiemy się jak ten niezwykły talent oddziałuje na jego życie i najbliższych, których musi bronić.

"Redlands" (Jordie Bellaire/Vanessa Del Rey) - opowieść o skorumpowanych policjantach z małego miasteczka i wiedźmach. Niektórzy są i jednym i drugim.

"Shirtless Bear-Fighter" (Jody LeHeup i Sebastian Girner/Neil Vendrell) - zwariowany hołd dla kina akcji lat osiemdziesiątych.

"Family Tree" (Jeff Lemire/Phil Hester) - kolejny komiks o rodzinie, tym razem jednak ma to być bardzo mroczny i sugestywny horror.

"The Hard Place" (Doug Wagner/Nick Rummel) - pięcioczęściowa miniseria. Będzie to mroczna opowieść kryminalna. Cały komiks jest już narysowany.

"Generation Gone" (Ales Kot/Andre Lima Araujo) - młoda para orientuje się niedługo po napadzie na bank, że ich związek jest bardzo toksyczny. Chwilę później otrzymują oni supermoce.

"The New World" (Ales Kot/Tradd Moore) - postapokaliptyczna wersja historii w stylu "Romea i Julii".

"Mage: The Hero Denied" (Matt Wagner) - zdecydowanie zbyt długo oczekiwane dokończenie autorskiego projektu Wagnera z lat 90-tych. Plan zakłada 15 numerów.

"Savage Town" (Declan Shalvey we współpracy z Phillipem Barrettem) - powieść graficzna gangsterska. W całości w Irlandzkim akcencie.

"Sacred Creatures" (Klaus Janson/Pablo Raimondi) - świat w którym żyją obok siebie ludzie oraz niezwykłe stwory nie może być miejscem spokojnym. Sześcioczęściowa miniseria. Pierwszy numer ma liczyć 66 stron komiksu, kolejne po 35.

"Moonstruck" (Grace Ellis/Shae Beagle) - romans z udziałem wilkołaków.

Jesteście zainteresowani którymś z tych tytułów?

Źródło: CBR

1 komentarz:

  1. Nikogo to nie obchodzi. Spawn jest królem Image jak lew jest król dżungli.

    OdpowiedzUsuń